Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hogyan kezdte újra az...

Ki hogyan kezdte újra az életét, amikor kihaltak körülötte a hozzátartozói?

Figyelt kérdés

#más életszakasz
ápr. 22. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Vettem egy olyan helyen házat ahol nincsenek közvetlen szomszédok ez előre vetíti hogy bolt sincs a közelségbe és ott.
ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb. egy hosszabb távú jövőképembe ilyen megoldás is belefér.


Volt ehhez bármiféle támogatás/segítség távolabbi rokonok vagy bármilyen egyéb külső kapcsolat részéről?

ápr. 22. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Két éve váltottam mikor meghalt a feleségem a gyereknek ott hagytam a házat pénzem honnan volt rá németbe kimentem dolgozni és amit kerestem a két év alatt abból én nem befektetésnek veszem.

Vagy is igen mert a lányom örökli meg végül is,most 51 vagyok de most így van jól.

ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 3-as választ szintén.


Bár ha nem is él Veled a lányod, akkor is egy olyan hozzátartozó, akivel gondolom napi távkapcsolatban vagy - hála a technika fejlődésének.


Bár a haláleseteket tabuként kezeli a társadalom, mert a magány és az elszigeteltség érzését juttatja sokaknak eszébed de végül is az élet része valamilyen módon.


Jöhetnek még válaszok!

ápr. 23. 05:20
 5/7 Kylie22 válasza:
Mennyi idős vagy?Se testvér,gyerek senkid nincs már?
ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az életkorom az nem tartozik a nyilvános fórumra. Távoli unokatestvéreim vannak még. Meg egy párkapcsolatom.


Barátok, ismerősök, stb.

ápr. 23. 06:51
 7/7 Kylie22 válasza:

Én annak idején mikor anyu meghalt teljesen újra kezdtem az életem.Haza költöztem tesómhoz, azóta van már egy két éves lányom és nem sokára születik a testvére.

Az akkori párkapcsolatomban, életemben nem voltam boldog és úgy gondoltam, hogy miért éljek hazugságba.

Régen mikor anyukám közvetlen hozzátartozói meghaltak anyu akkor döntötte el, hogy gyereket akar, új családot.Igazából ez volt az én fejemben is és nem bánom.

Mindenkinek más a jó én ezt választottam.Tesóm eljár dolgozni, hétvégente bulizik, társaságba jár, kirándulgat ő elkezdett "élni" anyu halála után.

ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!