Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CV-HU(pont)COM önéletrajz...

CV-HU(pont)COM önéletrajz kitöltő oldallal kapcsolatosan tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés

Nagy lendülettel kitöltöttem az oldalon

[link]

az önéletrajzomat, a végén pedig letöltésnél kiírta hogy csak akkor tudom letölteni ha kifizetem azt a 300 Ft-ot. Nem tudom hogy nem hasított az agyamba hogy valami gyanús, úgy voltam, vele hogy hát "nem sok az".

Na most ügyesen ki is fizettem ez most történt 15 perce. Gondoltam gyorsan le is mondom. Ühüm, csak a fiókon belül ilyen opció nincs.

Na most kijelentkezve és visszatérve a főoldalra a lap alján van egy kapcsolati rész, ahol elvileg megtettem a lemondást, a Paypalon belül pedig tiltottam az ettől a cégtől származó további tranzakciókat, még a kártyámat is kitöröltem, nehogy gond legyen.


Na a kérdésem, hogy aki ezen keresztül töltött ki önéletrajzot és sipp-supp le is mondta érkezett utána esetlegesen a számlájára terhelés?

Köszönöm előre is.



febr. 7. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ÁSZF irányadó. Van ettől genyóbb önéletrajzos oldal, ami azt írja hogy az első nap ingyenes vagy X forint, utána az ötszörösét fizeted, és még képes fizetési felszólítást is kiküldeni. Első legyen az ÁSZF/felhasználási feltétel elolvasása legalább akkor, ha már fizetés is szóba kerül, mert tudnak pofátlan feltételeket szabni amit utána jól elrejtenek szem elől, mégis bepipáltad, hogy elfogadod azokat.


Ennél úgy tűnik a sikeres leiratkozással nem lesz további kötelezettséged, és amit nem veszel igénybe (lemondtad), azt kifizettetni sem tudják - a letiltott kártyák miatt ténylegesen sem.

febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Igen ezt nem sűrűn szoktam olvasgatni, mint ahogy sokan mások sem rajtam kívül feltételezem, s a gyanútlan áldozatokból vagy aki nem kellő körültekintéssel jár el, nagyon gyorsan össze lehet szedni komoly pénzeket nekik. Elvileg 7 naponta újul meg az előfizetés amit egy összegben terhelnek majd. Ha nem felejtem el, megírom hogy történt e bármi terhelés a számlámon. Reméljük nem. De a lemondást követően megpróbáltam újra lemondani az e-mail címhez tartozó előfizetést, mire az oldal jelezte hogy ehhez a fiókhoz már nem tartozik előfizetés.
febr. 7. 16:26
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeretném jelezni, hogy 7 napos próbaidőszak amire a CV kitöltésével előfizettem a mai napon telt volna le és újult volna meg. A visszavont előfizetés az előfizetést kezelő oldalon "canceled" állapotú volt a mai napig, mai napon pedig átkerült a teljes összegű előfizetés az Inactive Trials sorba, a paypal-es e-mail címet engedte törölni az adatok közül, tekintve hogy már nem szerepel aktív előfizetés a fiókomban.

Szóval a CV oldal egyébként utólag azt mondom rendben van, amennyiben az ember kellő körültekintéssel jár el, többletfizetése nem fog keletkezni.


A "lehúzás" ez esetben abból adódhat ha elfelejtjük azonnal lemondani, esetleg nem olvassuk el a részleteket.

febr. 14. 16:22
 4/8 anonim válasza:
Szia! Neked hogy sikerült törölni? Mert a törléshez email cimet kérnek, viszont én nem regisztráltam csak fizettem...
ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 allhambra válasza:

Sziasztok

Dettó

Én sem regisztráltam, most meg fogom a fejem, hogy hogy mondjam le.

Tőlem már le is vontak 8900Ft-ot.


Mivan ilyenkor? Csak mert ÁSZF-ben 15% os havi kötbért írnak. De, hogy amikor számla sincs róla?

Falnak megyek

ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Trükkös az oldal mert: van egy email cím az elején amit beírsz majd beléphetsz az oldalra. Viszont mikor a CV adatait töltöd fel - ha időközben esetleg meggondoltad magad email tekintetében mint ahogy tettem én is - egy az előzőtől független emailt adhatsz meg ami felkerül az önéletrajzodra. Na most. Lent a lap alján az oldalon van egy olyan rész hogy KAPCSOLATFELVÉTEL majd arra katt, S van egy olyan gomb H előfizetés törlése. Ezen végig kattintgatva kéri az emailt amivel beléptél, majd le is mondhatod az előfizetést.


Na de.itt jön a képbe a másik oldal, mert hogy csak tovább kutakodtam és találtam egy emailt kikuldve azon az emailemen amit a CV- tüntettem fel (mondjuk azt másodlagos email).

Az oldal aki küldte az a RESUMAKER



[link]

Itt kell ténylegesen lemondani.

Keresd ezt az emailt és lépj be majd az előfizetés résznél ahol a kártya adatod is van mondd le. A kártya adatot addig nem engedi törölni míg az előfizetési időszak nem telik le, de után követő napon már törölhető. Azt kell lásd majd hogy cancelled.


Szóval erre még mindenképpen nézz rá, és ha látsz itt nyitott előfizetést akkor itt tudod lemondani :)

ápr. 25. 07:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogyha nagyon nem boldogulsz vele, én feltetelezve hogy itt bizony most jön a pénzlevonás, tiltottam a kártyáról a netes vásárlást, illetve mivel paypalon keresztül fizettem így a paypal oldaláról is kiszedtem a kártyát, sose lehet tudni alapon, ha még se válna be a művelet. De egyébként működik így, nem is vontak le semmi pénzt.
ápr. 25. 07:17
 8/8 allhambra válasza:

Köszönöm a jótanácsokat. :)


Végül az "ügyfélszolgálatukkal" sikerült felvennem a kapcsolatot e-mailen, és a tranzakció száma, ideje meg a kártya utolsó 4 jegye alapján sikerült azonosítani (elvileg).

Azt írták, hogy :


- We have received your query and are happy to assist you - Your subscription is no longer active.-


Bár nem sok hitelt adok nekik.

Kártya tiltva, a cégtől a tranzakciók blokkolva, és tettem egy feljelentést a rendőrségen.


Ha bele gondolok, hogy a célközönség a nyomorultak akik munkahelyet váltanának és a pályakezdők. Borzongok, gusztustalan

ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!