Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha a olyan játékban...

Hogyha a olyan játékban vagyok, ami nem támogatja?

Figyelt kérdés
Hali! Azt szeretném kérdezni, hogyha lenne egy Logitech G923 kormányom, és mivel azt már egy újfajta rendszer hajtja (Trueforce) és esetleg egy olyan játékban vagyok ami ezt nem támogatja, akkor csak simán force feedback-es kormány lesz?

febr. 4. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan, de ha új kormányt szeretnél hosszútávra és akár még jobb versenyzésre is és azt, hogy nagyon élvezetes és pontosabb legyen minden akkor minimum Thrustmaster T300 RS GT Edition. Tudom sokkal többe kerül, de meg is éri, már nem fogaskerekes hajtása van stb., ha ez annyira nem érdekel, akkor mehet a G923, most ahogy látom 1-2 helyen sokkal olcsóbb, mint máshol. Esetleg nézd meg a Thrustmaster T248-at is!
febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!