Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy eltereljem...

Mit csináljak, hogy eltereljem a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam. Körülbelül 3 hete. Rá gondolok szinte minden percben, de nekem elegem van már ebből mert tudom, hogy még nem is bánja azt amit tett velem, hanem inkább csak szórakoztatja a dolog ha rá gondol. És igazából a hangulatomat is nagyon lehúzza.

Le akarom valamivel foglalni magam. Faluban élek és a barátaim is messze laknak... Elkezdtem Spanyolt tanulni hogy eltereljem a gondolataimat meg már régóta terveztem de azt sem lehet egész nap. Olvasok, filmezek, de az sem köt le mert csak magamban mérgelődök pedig tudom nem tudok ellene mit tenni. Valamit tudtok mondani ami lekötheti az embert itthon. Nem kérek rosszmáju kommenteket. Köszönöm



2023. aug. 9. 15:25
 1/1 anonim válasza:
Legyél a családoddal, kapcsolódj ki menjetek el valahova vásárolni vagy moziba, hívásozz a barátaiddal. Felejtsd el a barátodat túl kell lépni rajta
2023. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!