Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok a vörösiszap...

Mit szóltok a vörösiszap katasztrófához?

Figyelt kérdés
Én teljesen ledöbbentem, amikor láttam a TV-ben.Olyan, mintha minden véres lenne, ráadásul sok ember vesztette el az otthonát miatta, rengeteg állat marad gazda nélkül, mert az új lakhelyre nem tudják elvinni, volt olyan, aki meg is halt...Minek a következménye, hogy ez történt? Még hol van Magyarországon vörösiszap-tározó?
2010. okt. 9. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
gugli
2010. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tartalmas válasz.
2010. okt. 9. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
ne csámcsogjunk már ezen
2010. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

most figyelj.mit szolnánk??

mindenki le van döbbenve.vki sz@rik az egészre.

2010. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

aha valaki szarik rá!

csak akkor nem szarna ha ő kerülne a helyükbe!!

2010. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen ledöbbentem, azok a képek, amiket a TV-ben mutattak, rettenetesek.Eddig azt gondoltam, hogy mi itt a Kárpát-medencében védve vagyunk az ilyen természeti katasztrófáktól,de sajnos nálunk is egyre gyakrabban kell számítani ilyesmikre. Rossz belegondolni, hogy mennyi ember élete munkája ment tönkre, mennyi család vessztette el a hozzátartozóját pár perc leforgása alatt. De ugyanakkor amikor hallom, hogy mondják, hogy mennyien megmozdultak, hogy segítsenek,kicsi melegség is eltölti a szívemet, hogy az embeekben még van együttérzés, részvét.

Állítólag Kolontárt teljesen kiürítik,olyan lesz majd, mint egy szellemváros. Egyébént még Mosonmagyaróváron, és Almkásfüzitőn van ilyen iszaptároló, de ott már nincs működő timföldgyártás, úgyhogy az ott tárolt iszap már nem folyékony, hanem meg van szilárdulva.

2010. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:04 ez minden, csak nem természeti katasztrófa volt. Természeti katasztrófa lehet, pl: vulkánkitörés, árvíz, szökőár stb.. de ez pont hogy egyik sem!
2010. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudjátok mi áll a háttérben? A vallás!
2021. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!