Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok. Hogy...

Hipochonder vagyok. Hogy tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Teljesen megnehezítí egy pár éve az életem. 20 éves vagyok most. Pánikbetegség szorongás kisebbségi érzés és depresszióval párosult. Valahova akarnék tartozni de félek mindentől. Még ha elszívok egy cigit is szorongok nehogy meghaljak tőle. Igy érzek mindennel. Mások isznak leszarnak mindent de nekem nem megy. Ki próbálnék mást is pl füvet spurit (köszi az itélkezés részét skippeljük) csak valahogy nagyon félek mindentől hogy nem lesz jó és bajom lesz. Màr nemtudok elmenni bulizni se mert csak a szorongás kerülget. Hogyan tudnám valahogy ezt legyőzni? Testi tüneteim is vannak/voltak. Fájt a mellkasom pl a szívem vagyúgy érzem most meghalok ami nagyon szar. Elmentem orvoshoz elküldtek egy csomó vizsgálatra de semmi bajom nincsen azt mondták egy fél éve. Nemrég váltottam orvost az is megvizsgált de nem talált semmit.

Pedig 0-24 úgy érzem hogy valami bajom van ès nem vagyok képes jól érezni magam és még szétcsapni se tudom magam hátha addig boldog leszek. Fáj hogy körülöttem mindenki boldog de nekem sehogy se megy.



2022. márc. 16. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
agyturkász
2022. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem segít semmit azon kívűl hogy gyógyszerfüggőt csinálnak belőled. Egyszer elég volt köszi.
2022. márc. 16. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáterhez kell menni, hanem pszichológushoz, ő nem gyógyszerez.
2022. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!