Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányasra értékelnéd a Gyakorik...

Hányasra értékelnéd a Gyakorikérdések.hu közösségének a színvonalát 1-10 es skálán?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 01:31
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kategóriától függ. Például az otthon kategória általában totál kulturált, míg a Politika a teljesen másik véglet.
2021. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

10/10


A politika kategória a gyk legjobb Közösségének ad otthont.


Utánna következik az ezotéria és az emberek,na meg a szex és humor kategóriák,ott is mindenki szeret mindenkit,nincsenek trollok és elmebetegek,összetartó és barátságos emberek vannak ezen kategóriákba.

2021. júl. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4-est írtam. Sajnos a többség olyan amilyen. Sok a frusztrált, kötözködő, kulturálatlan, műveletlen, vitára (NEM veszekedésre) képtelen ember, aki itt tölti ki feszültségét és folyamatosan személyeskedik. Másrészt van egy nagyon intelligens kisebbség, akinek öröm olvasni a hozzászólásait, tanulni lehet belőlük. Miattuk szeretem a Gyakorit olvasni. Szerintem kb. a való életben is ez az arány sajnos.
2021. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
10/8. Vannak hibái, de szeretem.
2021. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!