Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy? (lent)

Miért van az, hogy? (lent)

Figyelt kérdés
pl:ezt a kérdést is fogadok 100-an legalább meglátják.ha nem is tudják a választ(nem erre a kérdésre,csak egy olyanra,ami ki van írva és sokan látják)miért nem válaszolnak,pl:mi volt tegnap a meccsen?válasz:nemtudoom
2010. aug. 27. 17:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
én pl azért, mert ezzel nem segitek a kérezőnek és nem akarom felesleges válasszal pazarolni az idejét, és ha lepontozz?
2010. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
csakhogy lásd,én felpontoztalak,de én szerintem ez az egész hülyeség,na és akkor mivan ha lepontoznak?belehalok?én egyébként nem a hasztalan válaszokat szoktam lepontozni,hanem akinek a válasza nem tetszik,és hülyeséget ír.
2010. aug. 27. 17:57
 3/26 A kérdező kommentje:
na látod!erre is hányan rákattintottak és egy kis görény sem tudott volna választ írni!(aki ide írni fog,hogy"kit görényezel,te?!"az automatikusan nem görény,hiszen írt ide)
2010. aug. 27. 17:59
 4/26 anonim ***** válasza:
te is jól ráérsz na. Azért nem írok olyanról amit nem tudok, emrt ide hasznos válaszokat adnak. Az én nagy problémám éppen az, hogy azokat a válaszaimat pontozzák le, amelyek hasznosak, csak nem tetszenek nekik. Holott ez nem erre való.
2010. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Filozófus vagy, Platón?
2010. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
várom itt a választ és egy kis vakarék gec.i sem tudná megmozdítani a kibszott ujjait,hogy írjon néhány szót!üzenem,hogy rohadjanak meg!
2010. aug. 27. 18:03
 7/26 A kérdező kommentje:
az előző kommentet a két uccsó válasz elé szántam,csak ti gyorsabban írtatok!
2010. aug. 27. 18:04
 8/26 A kérdező kommentje:
18:02 na látod ez a baj.ezért lepontoztalak,mert ez nem tetszett!heheheh de tényleg miért olyan fontos ez a lepontoz/felpontoz?
2010. aug. 27. 18:05
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem fontos, pontozzál, csak érted...Mikor lepontozol arra kattintassz hogy "ez a válasz nem hasznos" pedig dáhogynem x)
2010. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szép világ lenne, ha mindenki csak akkor beszélne, ha lenne okos mondanivalója.
2010. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!