Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondátok már nekem kedves...

Mondátok már nekem kedves cimbijim mi a bajotok, velünk cigányokka?

Figyelt kérdés

Na szó-val azlenne itt a kérdés hogy mi baj?


Dólgosok vagyunk de nemadtok lehetőséget hogy megmutassuk..

Irigyek vagytok a bjúti barna bőrszinünkre?

A jó pasiijinkra és a szépséges lányainkra?

Baj hogy nincsen országunk?( Higgyétek el nekem hogy lesz és ott ti lesztek a kissebség(Ja és zicher forrás)

Nem vagyunk bünözők ha történik vmi romasag ma egyből mi vagyunk a baj és akko mivan amikor felégetitek a hazainkat vagy megölitek a saját viret?

Nincsen cigany bünözés hiszen nincs magyar sem ember ember

Ugyanugy vannak nemzeti értékeink mink nektek...


Erről ennyit ... nemnagyon tudlak titeket megérteni de majd az országunkba ti lesztek a kissebbség és mi fogunk rajtatok röhögni hogy nézd a szerencsétlen magyart!


2010. júl. 27. 18:05
1 2 3
 1/28 manchester10 ***** válasza:
0%
teljesen igazad van amugy meg én is roma vagyok
2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
szerintem is! bocs a helyesírási hibáért csak siettem mert felhuztam magam:@
2010. júl. 27. 18:08
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
kamu
2010. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
istenem már a kérdésre se lehet választ kapni??? Nemjut el az agyatogig h nincs off lécc..-.-
2010. júl. 27. 18:12
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok megverték még régen az osztálytársamat. Csak a semmiért. Persze az osztálytársam sem hagyta volna magát , de a kiscigányok mögött ott voltak a szüleik. Téglát vágtak a fejéhez és be dobták egy bokorba. Még jó ,hogy egy rendes fehér ember rátalált és hívta a mentőket. EZ normális? Ilyet is a cigányok csinálnak csak!
2010. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nemigaz.. vannak nálunk is ilyenek. De ha egy fehér csinál ilyet aaa azmár nembaj?? Ők is csinálnak ilyet sőt ti még őltők is hány ilyen volt a tv ben h roma családra támadtak és meghaltak...Á de ez természetes az idétlenek meg csak annyit mondanak "Ezaz szép vol"???
2010. júl. 27. 18:15
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van olyan cigány is akiről te beszélsz. Aki dolgozik, vagy dolgozna, és tisztességesen keresné meg a pénzét.


Csak egyet felejtesz el: a 99%-a nem ilyen a cigányoknak.


A lopás, csalás, sikkasztás megy... és a legdurvább mikor direkt gyógyszerezik magukat, hogy a gyerek nyomorék vagy értelmi fogyatékos legyen, és így több pénzt kapjanak utánuk.


Nincs cigánybűnözés?

Menj fel a kuruc.info-ra és kattints a "cigánybűnözés" menüpontra...


Persze magyar bűnöző is van, de nagyobb arányú a cigányok által elkövetett bűncselekmény. Jóval nagyobb...


Megnyugtatlak, senki sem irigy rátok.

Az ellenszenvet a viselkedésetek váltja ki a magyarokból. És ilyenkor az is bűnössé válik azok szemében, aki amúgy nem az. Az ártatlan cigányt is elítélik.

2010. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Az a visszavágás. Valamit tenni kell.
2010. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedik a rák rátok akármiért... (a barna/fekete egyébként a fekália színe a természetben, a fehér pedig a tisztaságé, nem? Úgyhogy ez eléggé öngól volt)


Viszont a tök televan azzal, hogy míg a magyarok, meg más nép között kb. 10% a bűnöző, köztetek kb. 90%. Szerintem nem lesz országotok, mert bár az teljesen igaz, hogy ezerszer gyorsabban szaporodtok, mint mi, de viszont a nagy részetek nem is dolgozik, hanem családi pótlékból él, ami meg ugye a dolgozó magyarok adójából van. Szerintem bármelyik ország csődbe megy, ha a cigányok ott többségbe kerülnek. Kb. mint mikor a gazdatest elpusztul, akkor az élősködők is vele pusztulnak (amik megölték a gazdatestet), hiszen nincs tovább min élősködni.


Ami még szokta bökni a csőrömet, hogy vannak tipikus cigánybűnök, pl. mobillopás, késelés/szamurájkardozás, ésatöbbi, de a nagy napilapok az istennek se írnák ki, hogy milyen származású volt, pedig mindenki tudja. Na, viszont ezen a téren látok némi elmozdulást az utóbbi időben. Nézd csak:


[link]

2010. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég durva az, hogy miközben Te az "általánosítás" miatt harcolsz, ugyanezt teszed.Nekem legjobb barátom is volt roma, nemsok nála jobb embert ismerek, és ahogy magyarban is van jó-meg rossz, úgy a cigányban is.Én csak azon akadok ki, hogy míg én agyba-főbe dolgozok, és alig tudom eltartani a gyerekemet(és ha szükségem van segélyre nem kapok, mert nem vagyok rá rogosult),sokan közületek, böszme nagy nyugati kocsival járnak,minden segélyt megkapnak, rántott húst-esznek rántott hússal, én meg örülök, ha a családnak egy hónapba kétszer tudok húst adni.Ez a bajom, és szerintem sok mindenkinek.De ahogy Amerikába a négereket utálták ki, nálunk meg titeket.Hiszen, szar az élet, és valakit utálni kell, hogy jobb legyen.!?
2010. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!