Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl toltam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl toltam vagy normális?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első házi buli ahol voltam és először rúgtam be csak közeli ismerősök voltak ott és az egyik lány eléggé dekoratív de nem érzek iránta semmit. Elég szomorú volt és gondoltam felviditom át öleltem simogattam a combját ilyenek. Egyáltalán nem zavarta sőt meg köszönte hogy segítettem neki viszont barátaim azt mondták nagyon nyomultam meg össze voltunk bújva. Szerintetek sok volt amit csináltam vagy teljesen egyszerű kedves gesztus fiútol egy lányhoz mert nem akarom azt hogy esetleg valami perverz csávónak nézzek ki mert egyébként viszonylag vissza húzódó vagyok de az alkohol valószínűleg ki váltott egy ilyen viselkedest belőlem. 16/f

#érintkezés #házibuli #lány fiú viszony
2020. jan. 1. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Közük? Csak a lány véleménye számít, a többire tegyél.
2020. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak jól esett, akkor semmi gond.

Viszont ez emberi tulajdonság kérdés, nem "egyéb".

2020. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt mosd tanuld meg, hogy leszarod a nagyközönséget, és magadra hallgatsz. Ha úgy ítélted meg, hogy a csajnak jólesett, akkor ne adj a többiek szavára. Max az nem tetszett nekik, hogy te "csajoztál" és nem velük bandáztál. Buliban ital hatására előfordul, hogy egy pasi kedvesebb a nővel. Nem fog perverznek gondolni, ha ezek után is beszélgetsz vele, érdeklődsz, barátkozol. Nem kell egyből "járni". Elég ha tudja hogy jófej vagy és lehet rád számítani.
2020. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!