Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket egyek? Többi...

Lakatos Géa kérdése:

Milyen ételeket egyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 185 cm és 60 kiló, hízni eddig semmitől enm tudtam. Egy hete kiderült, hogy lisztre, tejre és csokiporra érzékeny vagy. Az orvos azt mondta, ha ezeket kihagyom az étrendemből, hízhatok. Nem ártana 10+... Szerintetek miket egyek, és mennyi időn belül lesz változás? Természetesen sportolok (foci és kondi).

2016. febr. 9. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
liszte azaz a gluténre? Mert ha igen, akkor ha betartod 100ig a gluténmentes diétát akkor simán hízni fogsz. liszt-glutén, azaz se búza se rozs se árpa, vagy is se ezekből készült iralok pl. sör, se semmi. van facen egy csoport, gluténmentes élet lisztérzékeny hétköznapok a neve, nagyon sok recept és tanács van, hasznodra lenne
2016. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend és súlyzós edzés
2016. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Második, te pl mikre gondolsz a tömegnövelő étrend alatt?

2016. febr. 9. 23:30
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Milyen az a csokipor?
2016. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csoki+por. Jobban nem tudom kifejteni:D De semmilyen csokit nem ehetek..
2016. febr. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!