Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadok. Mit tegyek?

Nagyon izzadok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden este megfelelően tisztálkodom, reggel befújom magam izzadásgátlóval...a 3. óra elején már érezhető a testszagom...ami engem nagyon zavar, néhányszor osztálytársaim is megszóltak már érte.

Mit tehetnék? Mit ajánlotok ilyen problémára?


2010. márc. 12. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdéssel lejjebb írtam ezt a választ, de bemásolom ide, mert nincs kedvem újra leírni. :)


"Solutio antisudorica, egy gyógyszertári készítmény, párszáz forint. Este fürdés után bekened vele magad, és garantáltan nem leszel foltos. :)

Csak vigyázni kell vele, mert nagyon erős, valakinek kikezdi a bőrét, ilyenkor hígítva kell felvenni. Reggel mielőtt suliba/munkába indulsz használhatsz még mellé valami dezodort, mert ez teljesen illatmentes."

2010. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na, ezt pont nem olvastam el :D Köszönöm!

És mennyibe kerül ez a csodaszer?

2010. márc. 12. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha felíratod az orvossal, akkor olyan 150 Ft körül, ha csak bemész a gyógyszertárba, akkor olyan 350 Ft körül.

De tényleg csodaszer, nekem csavarni lehetett a pólóimból az izzadtságot, most meg egyáltalán nem vizes.

Viszont nem tudom, hogy neked csak szagod van, vagy izzadsz is? Mert ha csak szagod van, akkor arra nem biztos, hogy beválik. Persze egy próbát talán megér. :)

2010. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna mindkettő...
2010. márc. 12. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
izzadásra tényleg jó az a szer, de tényleg csak óvatosan mert nekem nagyon kiszárította a hónaljamnál...nagyon durva volt tényleg csak este fürdés után használd.
2010. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is használtam..amikor legelőször használtam tényleg bevált,de a második használatnál már semmit nem használt és az óta sem..semmit nem ér sz@r
2012. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!