Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Itt kinek jött meg 10 évesen?...

Itt kinek jött meg 10 évesen? Én 10 vagyok (ne mondjátok hogy kis taknyos menj vissza mesét nézni -. -) több lent

Figyelt kérdés
29 kg vagyok, 136 cm. Fehérfolyásom. Kb. 8 hónapja van, és a bugyimon most kicsit ilyen barnásabbsárga folt volt. Azóta fáj a fejem, a hátam, a cicim ha hozzáérek fáj, èrzékeny, fáradékony vagyok, és görcsöl az alhasam, mostanában többet eszek, jobban kívánom a csokit. Menstruációra számítsak nem
2014. júl. 15. 13:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
?
2014. júl. 15. 13:18
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Majd megjön, ha vérzel... senki se lát bele a petesejtedbe.
2014. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

De szerintem menj el orvoshoz, hátha valami probléma van.

Azt ugye tudod, hogy ilyenkor a lányoknál automatikusan leáll a csontozat növekedése?

2014. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát számíthatsz persze, tanácsolom,hogy a táskádba legyen betét, hogy nehogy elázz majd.

utóiratként csak annyit, hogy örülj amíg nincs meg.. :)

17/l

2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2-es: ne írj hülyeséget, nem áll le a növekedés...
2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem 10 és fél évesen jött meg. Volt barnázás, azzal kezdődött, de egyből jött a hasgörcs és a vérzés is. És egyből rendszereződött is.

Szóval elképzelhető, hogy neked is meg fog jönni vagy ha most még nem is úgy, hogy rendesen, de lehet rá számítani.

Van, akinek már ilyen korban is megjön. Mint írtam, én is ezek közé tartoztam.

Mindig legyen nálad betét, ha megjön, akkor ne érjen váratlanul, illetve nem árt fájdalomcsillapító és görcsoldó is, ha éppen nem vagy otthon, ugyanis lehet hogy szükség lesz arra is.

2014. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. júl. 15. 13:35
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is 10,5 éves voltam, amikor megjött.

A legelső 2 napig tartott, és ilyen egészen sötétbarna trutyit láttam a bugyin, mintha bekakiltam volna (bocsi), pedig tudtam, hogy nem.

A másodikra már rendesen vér is jött.

2014. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó,és mennyi idő telt el az 1. És a 2. Között? Nekem februárban volt, hogy amikor kitöröltem ott lent kicsit barnás volt a wc papír
2014. júl. 15. 13:43
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak a csontok növekedése áll le!

Volt egy olyan eset, ahol 2 hónapos kislánynak jött meg, és orvosi beavatkozás kellett, különben meghalt volna (később, amikor már nem bírják a csontjai a súlyát, meg nem fér el a tüdeje).

2014. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!