Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

utolsó mezeszem április 28. volt és május 5.éig tartott azóta nem jött meg általában 7napig tart.

a menstruációm között általában 29-30nap van

ha megnyomom a mellem alatt akkor csomós vagy rostos nem tudok különbséget tenni és az egyik jobban fáj mint a másik de csak ha megnyomom. L 14


2014. júl. 7. 20:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
egyszer már volt 41nap késésem
2014. júl. 7. 20:29
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha volt védekezés nélküli szex, akkor lehetséges. Sürgősen vegyél egy tesztet, mert kifutóban vagy az időből.
2014. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy kifutóban vagyok az időből? nincs sok időm már elvetetni sem ha tényleg baj van?

Ezen kívül semmi más tünetem nincs se hányinger sem fej fájás sem has fájás semmi szédülés sincs.

2014. júl. 7. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, akkor lehetséges természetesen. Mióta menstruálsz? Lehet, hogy még nem állt be.
2014. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

"nincs se hányinger sem fej fájás sem has fájás semmi szédülés sincs"

Ismerek egy nőt, aki 4 hónapos terhesen tudta meg hogy terhes, egyébként semmi baja nem volt, dolgozott normálisan, a hasán se látszódott. Van aki meg se érzi.


Egyébként ha védekeztetek akkor valószínű, hogy nincs probléma. Ha meg nem, akkor tényleg így is úgyis érdemes csinálnod egy tesztet. Már csak azért is hogy megnyugodj.

De amúgy már azért is késhet, hogy emiatt izgulsz.

2014. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan úgy értem. 12 hét van elvetetni, de nem a szex időpontjától számolják, hanem az előtte való menzesztől. És pár hét még rámegy arra, hogy a procedúrákon átmenj. Úgyhogy SOS vegyél egy tesztet. 900 forint, és biztos lehetsz magadban. De terhes akár minden tünet nélkül is lehetsz!
2014. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nagyon stresszelek emiatt hogy van valami.

2.éve

de volt már 41 napos késésem.

2014. júl. 7. 20:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyu kérdező. Holnap elbattyogsz és veszel egy tesztet. Ha a teszt negatív, semmiféle aggódnivalód nincs és nem kell stresszelned sem. Ha pozitív, akkor legalább talán még éppen időben vagy.
2014. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja igen és 2 éve menstruálok lassan.
2014. júl. 7. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Hàt sexelni mikor kezdtèl? Hogyan vèdekeztek?
2014. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!