Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van CanestenG utáni...

Mitől van CanestenG utáni vízszerű folyás?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este használtam el az utolsó Canesten hüvelytablettát. Tegnap nem éreztem semmit, de mára ilyen vízszerű folyásom lett, amiben van 1-2 fehér darabka. Elképzelhető hogy még nem ürült ki teljesen a gyógyszer vagy mitől van ez?
2013. aug. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, legalább lesz itt még példa arra, hogy a Canesten nem csodaszer, remélem azok is olvassák ezt, akik mindenkinek ész nélkül azt ajánlják!

Azért van ilyen folyásod, mert nem olyan fertőzésed volt, amire jó lett volna a Canesten!

Én is jártam így, hétvége miatt csak a Canesten maradt, így azzal próbálkoztam, majd kezelés után előjött a vízszerű folyás, elmentem nőgyógyászhoz, mire közölte velem, hogy nem olyan fertőzés volt, amire jó lett volna a Caneseten, így kaptam olyan gyógyszert, ami valóban hatásos volt.

Szóval menj orvoshoz!

2013. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha baj van nem otthon kell kísérletezni, hanem orvoshoz kell menni, mert biztosat csak ő tud mondani, ő ajánlhat megfelelő gyógymódot!
2013. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosom és ő mondta, h használjam ezt. A hosszú hétvégén nem tudtam orvoshoz menni. Azért ajánlotta, mert mióta fogamzásgátlót szedek (4éve) azóta ez visszatérő probléma és eddig mindig ugyanaz volt a baj. A tünetek most is egyeztek és gondolom ezért ajánlotta a Canestent.
2013. aug. 21. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

És lehet hogy azért jön vissza újra meg újra a fertőzés, mert már előtte sem volt jó a Canesten.

Az orvosodat meg váltsd le, csak azt tudom javasolni, vagy legyél határozottabb és kérj hüvelykenet tenyésztést. És ha akkor is azt mondja, hogy jó a Canesten, mert olyan problémád van, akkor használd. De ha a tenyésztés során meg más kórokozók is kimutatkoznak, akkor meg ki leszel célzottan kezelve, majd csinálsz egy hüvelyflóra helyreállítást és lehet hogy jó ideig nem jön vissza a problémád.

Beteget nem telefonon keresztül kell kezelni, hanem személyesen vizsgálatokkal.

Egyébként ha összefügg a probléma megjelenése a fogamzásgátlóval, akkor javaslom, hogy hagyd abba a szedését, ugyanis az képes állandó jelleggel megborítani a hüvely ph-ját, aminek következményeként hüvelyi fertőzés alakul ki.

2013. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt már kenet tenyésztésem többször is, és mindig gomba volt. Mindig Kliont írt fel eddig. Most már én is látom, hogy váltanom kell, mert ez teljesen megkeseríti az életemet. A gyógyszer szedés előtt semmi bajom nem volt, azóta pedig havonta van.
2013. aug. 21. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

A Klion más. A Kliont trichomonas fertőzésre adják.

Mondom én, hogy orvost kéne váltanod vagy nem magadat kezelned telefonos konzultáció után...

2013. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már kértem is időpontot egy másik orvoshoz.
2013. aug. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!