Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hús szerű, tojás alakú...

Valami hús szerű, tojás alakú dolgot érzek a hüvelyemben. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Már kb 1,5 hónapja is éreztem, de nem volt vele problémám. Mutatóujjal, ha felnyúlok, akkor körbe tudom tapogatni, mintha lógna le valahonnan. Hússzerűnek érzem. Az idő során szerintem növekedett, mert eddig nem zavart, viszont tegnap fájdalmas volt az együttlét eleje a párommal, ma pedig már egyáltalán nem sikerült közösülnünk a fájdalom miatt. Olyan érzés, mintha lenne ott valami, ami eltorlaszolja a továbbjutást. Enyhe, sárgás fehéres folyásom van és az ovulációmnál járok. 1 hét múlva péntekre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Bocsánat a helytelen fogalmazásért és a szétszórtságért, de félek, hogy valami komoly dolog áll a háttérben. Tudom, hogy nem fogok pontos választ kapni, de akinek volt hasonlóval dolga, az kérem ossza meg velem a tapasztalatait! A válaszokat előre is köszönöm!

Egy kétségbeesett 18 éves lány.



2013. júl. 19. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhszájad.
2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Menj el nögyógyászhoz, mert valószínüleg valami süllyedésed lehet. Az orvos meg tudja állapítani, hogy mi van megsüllyedve és tud segiteni, hogy rendbejöjj.

Ha gondolod, írhatsz privátban is, akkor többet tudok mondani.

2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szimplán a méhszájadat érzed....
2013. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A méhszáj az feljebb tudomásom szerint, de legyen igazatok, hogy csak az. A második válaszolónak írtam privátba! Köszönöm!
2013. júl. 19. 13:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ettől függetlenül elmehetsz nőgyógyászhoz, mert biztosat csak ő tud mondani.
2013. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a méhszáj, nincs vele semmi gond.
2013. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A méhszájat NEM lehet a hüvelybemenetnél érezni, kivéve, ha valami nagyon komoly méhsüllyegése van.
2013. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: És hol írta a kérdező, hogy a hüvelybemenetben érzi? Ja, hogy sehol...

"Mutatóujjal, ha felnyúlok"


A hüvely végén meg igen is ki lehet tapintani a méhszájat.

2013. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a méhszájam! (Nagyon kicsi a kezem, 6 cm a mutatóujjam, mi úgy tanultuk, h kb 12 cmre van.) Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 22. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Jobb ha elmész nőgyógyászhoz, már csak azért is, hogy megnyugodj!
2013. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!