Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig van fehérfolyásom,...

Még mindig van fehérfolyásom, pedig már megjött. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még mindig van fehérfolyásom, pedig már sok ideje, hogy megjött.Nem szokott viszketni, ennek ellenére elmentünk dokihoz mert engem zavart, viszont nem mondta, hogy ez baj-e vagy valami hanem felírt egy canestent és azt használom de nem múlt el. A barátnőmnek is van fehérfolyása pedig neki is megjött és neki anyuja azt mondta, hogy nem baj. Én viszont eléggé aggódom emiatt. Szerintetek ez normális? Mit kéne tennem? Kérlek segítsetek! 13/L
2013. jún. 1. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérfolyásod egészen a klimaxig lesz.Ez normális.
2013. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én egy éve mensizek és még mindig nagyon sok van. Főleg azelőtt egy héttel, mielőtt megjön.
2013. jún. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, egészen a klimaxig lesz fehérfolyásod. Baj akkor van, ha nem fehér vagy átlátszó, túrós, kellemetlen szagú, vagy valamilyen tünetet okoz.
2013. jún. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Megnyugodtam.
2013. jún. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!