Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a méhszájsebnek és a ményakráknak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhnyakrák,és a méhszájseb nem ugyanaz.

A kezeletlen méhszájsebből ugyan alakulhat ki méhnyakrák,de nem előzménye minden esetben.

Egyébként,ha már tünetei vannak,akkor az esetek nagyrészében késő a segítség.Jobb rendszeresen szűrésre járni,mint esetleg belehalni.A korai felismerés életet menthet,nagyon jó eséllyel gyógyítható.

A barátnőm 2,5 éve halt bele ebbe a betegségbe,én éppen a második gyerekemet vártam akkor 2 hét múlva szültem,és nem is láthatta.2 árvát hagyott itt.Iszonyatos volt a leépülését a szenvedését végignézni.Ahogy fogyott a remény a sok kezelés után,és végül ahogy belehalt.Iszonyatosan leépült szegény.Köztünk így ért véget egy 17 éves barátság,amit azóta sem tudok feldolgozni,mert annyira értelmetlen halál volt,és megelőzhető.

Remélem a kedves kérdezőnek nem kell emiatt aggódnia.

Egyébként az ő tünetei:vérezgetés,hasszurka,fájdalom,bűzös szagú folyás.De azután,hogy felismerték,már csak 7 hónapja volt hátra.

Jó egészséget,minden jót.

2008. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzel együttlétkor, valószínű méhszájsebed van.
2008. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem minden tünet megvan,kivéve,a mensesem az 90%-ban rendben van.A vérzés megvan együtt létkor,de az sem mindig,a hasszurka,bűzös folyás néha igen.Most várom az eredményem,ami már nagyon sokat késik,az orvos ígéretéhez képest több mint két hetet,szerintetek?
2010. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!