Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógymód esetleg? SOS :[

Gyógymód esetleg? SOS :[

Figyelt kérdés

Már kiakadok teljesen... Kétszer voltam nődokinál.

[szűz vagyok, tizennégy éves]

első doki: megvizsgált kívülről, illetve megnézte és semmit mondva felírt két antibiotikumot, és pimafucin krémet.

A gyógyszer nem mulasztotta el, a krémtől nem tudtam aludni mivel nagyon kellemetlen volt [égetett-viszketett]


Második doki: Megvizsgált, egy fül tisztítóval bekente ott, és felírt egy olyan nevű gyógyszert hogy: Urell Forte Flore vaginale. És azt mondta, hogy egy olyan étkezést kell csinálnom ahol nem ehetek semmi lisztfélét tejtermék stb. de ez ment is egy hétig. De borzalmasan drágák azok a dolgok amiket megehetek, szóval minden héten nincs rá nyolcezer. Salátát ettem magába borzalmas, és nem is laktató. Én suliba járok, reggel hatkor megyek és du.háromra érek haza, anya dolgozik. Nem tudunk úgy főzni, sőt suliba mit vigyek? Almát? Narancsot? Egyszer rosszul is lettem miatta mert nem tudtam már mit enni. Abbahagytam a dolgot vagyis ezt a fajta étkezést, mert lehetetlen megoldani.

Kihagytam hogy a nődoki azt mondta hogy krónikus hüvelygyulladásom van. Szóval szedem a gyógyszert,rózsamézzel kenem reggel-este [mert ezt is mondta] és néha szódabikarbónás vízbe áztatom a hátsóm egy lavorba..

Anya azt mondta nekem, hogy olvasta és használt is olyat hogy tampon-joghurt-teafaolaj. De mivel szűz vagyok én ugye nem tudom bedugni csak odatettem éjszakára. Hajnali háromkor, arra keltem, hogy majd becsinálok úgy ég, fáj, hozzá sem lehet nyúlni. Olyan szinten piros a puncim mint a meggy. Mit csináljak? Már előtte kicsit mintha jobb lett volna, de ez elrontott mindent. Ülni is fáj most meg menni is :[[

Mit csináljak????



2012. nov. 28. 16:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Hosszú lett, de kérlek olvassátok el, nagyon fontos.
2012. nov. 28. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ülőfürdőt csinálsz akkor cickafark teából készítsd el.

Van ez a lactofeel gél, ebből meg tudsz csinálni egy kúrát. Ha szűz vagy ezt akkor is fel tudod juttatni a hüvelybe, nagyon vékony kis tubus a vége. Ez tejsavat tartamalmaz, visszaállítja a hüvely savas pH -ját.

Van ez a probiotikum: Pearls YBTM, ezt szájon át kell szedni, ez szintén arra szolgál, hogy a hüvely normál baktérium flóráját visszatelepítse.

Egyéb gyógymódok recept kötelesek. A teafaolaj töményen tud ilyen bőrreakciót kiváltani, amiről írtál. Nyálkahártyára csak nagyon-nagyon kihigítva szabad tenni.

Most naponta többször mosd le, hogy minden kis részecske el legyen távolítva a nemiszervedről.

2012. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, illetve hozzátenném, hogy a cickafark teát meg is ihatod esetleg az is segíthet
2012. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azlesz hogy, szedem a gyógyszert meg rózsamézzel kenem. Holnap nem megyek suliba, hanem itthon maradok és egésznap ülőfürdőket fogok csinálni, kamillásvízbe meg cickafark vagy mi az. És koszi hogy írtatok.
2012. nov. 28. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hüvelyflóra helyreállításban egyetlenegy dolog használt a GynOphilus hüvelykapszula. Pont akkora, mint egy kapszula formájú tabletta, csak a hüvelybe kell helyezni, így biztos menne Neked is. Ez is tejsav bacilusokat tartalmaz. Én évekig szenvedte a gombával, sajna csak egy fajta gyógyszer húzott ki a csávából közel 2 év elteltével, de ahhoz Te még kicsi vagy, elég erős gyógyszer.


De felkereshettek újabb orvost is, én kb 6-nál jártam mire helyre hozott az utolsó!

2012. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Remélem minden rendbe jön és soha nem is lesz semmi bajod az életben! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szépen :]
2012. nov. 29. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!