Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációtól pecsételő vérzés?

Ovulációtól pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
14 éve menstruálok rendesen, soha nem volt semmi gondom. Most a menzeszem 17. napján késő este pisilés közben egy óriási fájdalmat éreztem, vissza kellett tartanom a vizeletem, és egész másnap így voltam. Hőemelkedésem is volt és pecsételő vérzés minden egyes fájdalomkor. Voltam nőgyógyásznál, rám hagyta, hogy valószínűleg az ovulációtól. De ha eddig sosem volt, akkor most mi történhetett?
2012. nov. 9. 11:07
 1/2 A kérdező kommentje:
A menzeszem 14. napja előtt és után is pharmatex hüvelytablettával védekeztünk, illetve előző hónapban a ciklusom 23. napján elszakadt az óvszer, de ezek ellenére azt feltételezem, hogy terhes nem lehetek. Vagy? Akkor most miért volt ilyen tünete az ovulációmnak? Ja, és nem barnás volt a vérzésem, hanem végig rózsaszínes.
2012. nov. 9. 11:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg endometriozis,pcos?


www.arwentorna.hu

www.robertklinika.hu-endometriozis centrum

www.pusztaizoltan.hu

www.termeszetesprogeszteron.hu

www.hormonbalance videok.hu

2012. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!