Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj, amikor pisilek, de van,...

Fáj, amikor pisilek, de van, hogy pisilés nélkül is fáj, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem aggódtam annyira, azt hittem, hogy egyszerű felfázás, nem is mindig fájt, mikor pisiltem, most már viszont egyre többször, borzalmas, és van, hogy egyszerűen csak megyek, vagy ülök, vagy filmet nézek, vagy akármit csinálok, és fáj.. nehéz megmondani hol, fél ujjnyira a hüvelybemenettől.. van, hogy akkor is fáj, ha izomból ott összeszorítom.. több, mint fél éve hullik a hajam.. vérképet csináltunk nyáron, semmi rosszat nem mutatott ki, minimálisan nagyobb volt a fehérvérsejtjeim száma.. segítsetek, tudom, hogy el kell mennem a nőgyógyászhoz, de kérlek mondjátok, hogy mi lehet ez :(
2012. márc. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk se orvosok se nőgyógyászok. Szerinted, hogy a fenébe tudnánk megmondani mi a bajod? El kell menni nőgyógyászhoz!
2012. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy jönnek majd az ehhez hasonló értelmes kommentek.. Nyilván van rá okom, hogy miért nem tudok most elmenni nőgyógyászhoz (mondjuk az, hogy 5 napja itthon fekszem, hányingerem van, hányok, és hasmenésem is van, és nagyjából 20 db ropit ettem ez idő alatt, nem igen tudok kimozdulni se..), ja és bocsi, akkor miért is van naponta 100 új kérdés ebben a témában? Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
2012. márc. 21. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hólyaggyulladás, kismedencei gyulladás stb. Tök mindegy mi az, mert kezelni ezt csak orvos tudja, receptköteles készítménnyel. Ha egy kicsit jobban vagy, menj dokihoz. Már az a pár nap nem számít - persze vacak, de ha nem tudsz most menni, akkor ez van.
2012. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérj meg valakit, hogy vigyen be az ügyeletre!
2012. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az abaj, hogy szörnyen gyáva is vagyok.. Fél éve halogatom... Attól félek, hogy tényleg valami szörnyű lesz, vagy hogy amiatt lesz szörnyű, mert ennyi ideig halogattam. Kikészülök!! Már a méhnyakrák és ehhez hasonlók után olvasgatok állandóan!!!
2012. márc. 22. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne viccelj, semmi szörnyű nem lesz. Menj el minél hamarabb!
2012. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be egy női dokihoz, akinél elviselhetőbb jóval a vetkőzés és a terpesztés is. Azon kivűl ő félszavakból is megért téged, hiszen ő is nőből van...
2012. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!