Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így még nem kóros, úgye?...

Ez így még nem kóros, úgye? Három hónapja volt az első menstruációm és a második még nem volt azóta csak a mellem nő elötte még nem nőt csak most egy picit.

Figyelt kérdés

Nekem nem volt fehér folyásom csak egyszer meg jött az 1 mensim szörösödtem elötte de fehér folyásom nem volt úgye nem törvényszerü hogy elötte legyen?

Halotam hogy volt akinek meg volt az első és fél évre volt második addig semmi.

NEKTEK MIKORA VOLT A 2DIK?

Még nincs mi ért agódnom úgye?

13 éves leszek, jövő hónapban.


2012. febr. 3. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha hat hónap után sem jön meg gyermeknögyógyászhoz kell menni.Nem mindenkinek van az elsö mensi elött fehér folyása.Nekem november 8- án jött meg az elsö a második január 17-én.Látod nekem is sokat kimaradt.Semmi baj nincsen.De mindig legyen nálad betét nehogy meglepjen! Sok sikert!

11/L

2012. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal kora ellenére nagyon okos az első válaszoló és igaza van abban, hogy ha 6 hónapnál több marad ki, akkor orvoshoz kell menni.
2012. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Köszi! :)

2012. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!