Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi van velem? Talán...

Most mi van velem? Talán mégis terhes lehetek? Vagy más gond van?

Figyelt kérdés
Két hetet késett a menzeszem, féltem, hogy talán terhességtől. Enyhe tüneteim is voltam (reggel indőnként hányinger, az egyik mellem iszonyat érzékeny volt), de lehet, hogy csak idegileg produkáltam. Két tesztet csináltam (One Step), negatív volt. 3.-án végül megjött, a tünetek is elmúltek, semmi furát nem érzékeltem, a vérzésem pont olyan volt mint máskor. 6.-ig tartott, megnyugodtam, meg minden, hiszen ha a negatív tesztek és menstruáció ellenére is terhes lettem volna, a vérzésen észrevettem volna... Tegnap és tegnap előtt fura véres valami jött belőlem (a vécépapíron láttam), nem teljesen vér, szóval nem menstruációjellegű, hanem pici vércseppek a szokásos átlátszó folyásomban. Nemrég mikor felálltam iszonyatosan elkezdett fájni a petefészkem, vagy méhem, nem tudom, valami ott a hasamban, de nem tartott sokáig, már elmúlt. Nem tudom, mi lehet. Tudom, hogy muszáj lenne nőgyógyászhoz mennem, de nem fog menni, legalábbis mostanában nem. Borzasztóan félek, nemrég költöztünk, nem is tudom, hol van itt nődoki, nevelőanyámnak pedig nem merek szólni... Előre is köszönöm!
2009. febr. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, nem lesz baj! Figyeld magad és ha fáj továbbra is valami akkor menj dokihoz, kérj segítséget.

Lehet, hogy volt egy kisebb cisztád: akár a stressz a költözés miatt, nem engedte, hogy a petesejt megérjen rendesen, felgyült benne a víz. (Ez a ciszta.) De ne félj, ez még nem jelent bajt, majdnem minden nőnek volt már életében!! De, ez általában természetesen megoldódik, ahogy akár nálad is, kifakad magától és a nők többsége észre sem veszi, hogy volt valami baj. Mert akár a folyás útján és pici vérrel is távozhat.

Figyelj, és ha baj van kérj segítséget. A legjobbakat kívánom neked!

2009. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh... Köszönöm!
2009. febr. 17. 20:24
 3/3 anonim válasza:
szerintem sincsnagy baj, de csinálj még egy tesztet, az a biztos, és ha nem vagy terhes tutira, akkor talán mersz majd segítséget kérni!
2009. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!