Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kezdtem el random...

Miért kezdtem el random vérezni utána pedig barnás folyás jött? Többi lent!

Figyelt kérdés
Épp ujjaztam magam amikor kivettem az ujjaim és láttam hogy véres, először azt hittem hogy megjött de utána már csak barnás folyás jött belőlem. Kedden kellett volna megjönnie de nem jött meg és ezt nem is furcsálltam mert szokott késni és nem mindig időben jön meg, előtte nagyon görcsölni szoktam és tegnap egyáltalán nem görcsöltem. Ma még egy kicsi barnás folyás folyik belőlem. Valaki tudna segíteni hogy ez mitől van?
máj. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyőgyógyászhoz, majd az megmondja! Ha nagylány leszel úgyse Uszód meg!
máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lehet megsértetted odabent a körmöddel, de lehet hogy valóban a menszesz sok minden lehet . Ha nem múlik pár napon belül akkor érdemes orvoshoz menni
máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
38%
Ujj helyett nincs valami értelmes amit feldugsz? Ez így gàz.
máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már meg ne haragudj de miért lenne gáz? Itt amúgy sem az volt a cél hogy a véleményed elmond hanem hogy az adott problémámról amiről írtam arra adjatok tanácsot.
máj. 4. 11:41
 5/5 anonim válasza:
36%
Mert gàz,egy ffitól nem lenne ilyen problémàd...
máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!