Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betétet kiváltó...

Tisztasági betétet kiváltó bugyi vagy mosható betét?

Figyelt kérdés

Tudok a menstruációs bugyikról, van is olyanom, de most olyat keresnék ami a menzeszen kívüli időszakban komfortos a mindennapi tisztasági betét helyett. Sajnos elég szeméttermelő és drága, plusz nem tudom mennyire egészséges akkor is ha illatmentes bio organic akármilyen fajtákat veszek. :(


A this is redynek vannak ilyen bugyijai, de sajnos csak ilyen átlátszó vagy tanga fazon, ami nekem nem tetszik.


Van más márkának valami normális anyagú/fazonú hasonló terméke? Vagy olyan mosható betét ami nagyon vékony és kifejezetten tisztasági?


máj. 2. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A moshato betetek sajnos nekem mindig elcsusztak, ezert bugyit hasznalok. Az pamut de sajnis mar nem forgalmazzak
máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
És ha csak simán elhagyod a tisztasági betétet (és a sima bugyit cseréled inkább többször naponta) ?
máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem szeretnék csomag bugyit hurcolni magammal munkába :D

máj. 2. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A Secret Floo márkának van inkotinencia bugyija, Safety Floo néven. Én magát a márkát nagyon szeretem, nekem menstruációs bugyim van tőlük, sokkal jobb mint a this is redy.
máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért privátban jött a kérdés, itt válaszolnám meg. :)


“ Mik a tüneteid, hogy tisztasági kell? Rendellenesen sok folyás? Azt lehetne kezelni, havi pár nap oké de hogy mindig...”


Nincs mit kezelni, nincs egészségügyi problémám, legalábbis két különböző doki szerint. :)

máj. 2. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Menzeszbolt.hu esetleg?
máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!