Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben vérzés miért?

Szex közben vérzés miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Megismertem egy nőt, akivel lefeküdtünk már 2 alkalommal. 4 hónapja nem volt férfival és elég durván egymásnak estünk az 1. Alkalommal. Kicsit vérzett neki a hüvelye, azt mondta ezért van. Másnap ismét ugyanez. Volt valakinek hasonló? Nekem soha nem volt dolgom ilyennel
ápr. 26. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Valszeg túl durva volt az akció. Adni kell egy kis időt neki, de ha nem múlik el inkább látogasson meg egy nőgyógyászt. Te meg legyél óvatosabb :)
ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vérzést eddig csak szűz/menstruáló lánynál tapasztaltam. Nem kellene kivizsgálni? Vagy ez nála megszokott?
ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nekiestél, magyarul szétdörzsölted őt. Normális (néha előfordul velünk is).


Hanyagoljátok a szexet most jó 3-4 napon keresztül, különben újra meg újra kisebzed és sosem gyógyul meg.


Oké, hogy kívánjátok egymást, de tiszteld meg azzal, hogy nem szárazon dgod meg, mert úgy bizony vérezni fog.

ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy durva szex? Beleegyezeses eroszak?

Piros ver felserult nyalkahatyatol lehet. Hogy ezt kicsit sem elvezi a no, csak valami lelki szukseglete van erre, cagy teged akar megfogni, az biztos. Szerencsetlen.

ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!