Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret után volt...

Egészségügyi küret után volt e valakinek szövetdarabos vérzése?

Figyelt kérdés

Ma van a 6 napja hogy e.ü.küretem volt, és azt hiszem a menzeszem is megjött mert most kellett, viszont ma észre vettem, hogy szövetdarabok is vannak benne. Viszont hormonpotlo spirált is helyeztek fel.


Az orvosom nem igazán bőbeszédü sajnos.


2023. nov. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Nem, ez nem jó, azt jelenti, hogy residuum van a méhben (magyarul talán maradeknak lehet mondani), komoly fertőzésveszélye van, mindenképp menj vissza.
2023. nov. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhivtam az orvosom de szerinte vészeljük át görcsoldoval. Ma ismét felhivom majd.
2023. nov. 14. 05:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezt az álapotot a mirena spirál okozza, amit most helyeztek fel?
2023. nov. 14. 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt eü küret után kisebb darabos vérzés, aztán elmúlt. Ha viszont nagy darabos vérzésed van, vagy ömlik a vér, lázas leszel stb. inkább menj vissza a dokihoz.
2023. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!