Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi hüvelykúpnak...

Canesten kombi hüvelykúpnak van szaga?

Figyelt kérdés

Feltettem az első kúpot, délutánig fehér darabok jöttek ki belőlem, ez estére teljesen elmúlt, így feltételezem, ez a kúp volt, nem pedig a gomba, de kérlek erősítsetek vagy cáfoljatok meg ebben. (Emellett egyébként fluconazole tablettát is bevettem, mert az orvos szerint nem mindig elég a helyi kezelés, visszatérhet a gomba)


Tegnap este tettem fel a második kúpot, ugyanolyan “morzsálódós” fehér formában jött ki. Ahogy közel hajoltam a tisztasági betéthez, szokatlan szakot éreztem. Nem is tudom mihez hasonlítani, büdösnek azért nem mondanám. Előző este nem tudom milyen volt, ezt is csak véletlen éreztem meg.


Most attól tartok, kialakult nálam bakteriális fertőzés is, hiszen elvileg annak van szaga. Kérdésem tehát, hogy ez a kúp/gomba szaga lehet, van egyáltalán szaguk? Vagy gyanús a bakteriális fertőzés is?


2023. nov. 2. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Van szaga, ilyen intim mosakodó/babapopsi krémhez tudnám legjobban hasonlítani. Nekem is kijött a nagyrésze napközben és ilyen nyálkas, krémes, könnyen elkenhető darabkás cuccként a kúp. De ha nagyon aggódsz, keress egy szakembert.
2023. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor az lesz az. Már megijedtem, hogy nem gyógyulok. Köszi :)
2023. nov. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!