Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet büdös a puncim...

Mitől lehet büdös a puncim fürdés után is? 25L

Figyelt kérdés

Rendesen lesikálom szappannal és intim mosakodóval is, de ugyanúgy büdös marad és férjem már nem nagyon bírja elviselni, és már nekem is gyanúsan büdös.


Gomba nem lehet.


Pcos-em van, legutóbb mikor voltam nőgyógyásznál, akkor az volt a panaszom, hogy ha keveset iszom felfázás érzetem lesz, meg van egy kis inkontinencia is, bár mostanság ez elmúlt. Baktériumot soha nem találtak eddig a vizeletemben, ezért csak a Gynoflore-t írták fel.

Lehet többször kellene használni és elmúlna? De olyan mocskos drága, ki tudja ezt megfizetni? 6 db /3 ezer ft


2022. okt. 11. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Hű, micsoda szellemes válaszok... Gondolom incelektől.


Nem lehet hogy pont a szappan okozza a gondot? Felborítja a PH szintet ami nagyon kényes dolog. Én soha nem merném se szappannal, se tusfürdővel megmosni, kizárólag intimmosóval. 34 vagyok és a rákszűréseken kívül soha nem kellett nőgyógyászhoz mennem.


Illetve az is eszembe jutott hogy lehet hogy mégis volt ott valami fertőzés, ami átkerült a férjedre és most ping-pongoztok vele. Esetleg ő is elmehetne egy kivizsgálásra.


Valamennyit az étrenddel is lehet változtatni az ember természetes illatain. A sok fűszertől, hústól pl büdösebb lesz az ember (nemtől függetlenül). Illetve sok vizet kell inni, ez is számít.


Az biztos hogy mindkettőtöknek el kéne menni kifejezetten STD szűrésre, hátha ott lesz a megoldás.

2022. okt. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NTBS ***** válasza:
76%
Alapos orvosi kivizsgálás. Ott ki fog derülni mi a baj.
2022. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Volt már párkapcsolatunkban ilyen eset. Valóban nagyon kellemetlen volt, de elég összetett lett az eredmény, mindenképpen érdemes akár több orvosnál utánajárni. Nálunk ami oka volt (és megszűntette a problémát az okok kezelése): lelki eredetű problémák (bizonytalanság érzése), glutén és laktózérzékenység.
2022. okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezz rá a méhszájsebre, mert a legtöbb orvos meg sem említi, pedig nagyon sokaknál az okozza a bajt. Folyamatosan felborítja a hüvely pH-ját.
2022. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
72%
Szappannal nem mosunk nemi szervet! Használd csak az intim mosót vagy akár sima vizet. Fertőzés esetén a férjedet is kezelték, szedte / kente ő is? Mert valóban visszafertőzhet de simán lehet, hogy neki van olyan fertőzése, ami nála tünetmentes, rajtad meg kijön. Érdemes lenn egy alapos kivizsgálás, ahol őt is nézik.
2022. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél büdösebb, annál jobb
2023. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyrerakjam? Nővéremét is egy masszív dugással helyretettem, szinte csattogott a farkincám a szőrős túrósbugyrában.
2023. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!