Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúrós szagú vizeletre van...

Szúrós szagú vizeletre van megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon erős a szaga a vizeletemnek,akkor ha sokáig nem megyek el pisilni. Folyadékbevitelre figyelek, így napközben normális szokott lenni általában.

Nő vagyok.



2022. júl. 25. 08:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Semmi egyéb tünetem nincs, nem kell gyakrabban mennem, mint eddig, a vizelés nem okoz fájdalmat, színe megfelelő (a reggeli szokott sötétebb lenni), külsőleg semmi nem látszik.
2022. júl. 25. 08:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megoldást vársz? Nyilván koncentráltabb a reggeli vízelet, ezen nem tudsz változtatni.
2022. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékbevitelre oké hogy figyelsz, de vizet iszol? Vagy mást, üdítőket? Annak is köze lehet hozzá.
2022. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Végignézed miket eszel és iszol, meg a gyógyszereket, ezek ugyanis tudnak szagosítani. Meg elmehetsz egy teljes vérképre, vizeletre, akkor kiderül, ha valamilyen szervi probléma lehet a hátterében.
2022. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom, hogy a reggeli vizelet eddig nem volt ennyire erős szagú.

Igen, vizet fogyasztok.

2022. júl. 25. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Nem csípett, csak szúrós, ammóniára emlékeztető szaga volt. Tenyésztésből kiderült, hogy egy baktérium okozza. Antibiotikumot kaptam rá. Ha bőséges folyadékbevitel ellenére sem rendeződik, akkor érdemes orvost felkeresni.
2022. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most még inkább figyelek rá, hogy még többet igyak.
2022. júl. 25. 12:22
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha valóban elegendő a folyadékbevitel (amit azért némi fenntartással fogadok), akkor húgyúti fertőzés állhat a háttérben.
2022. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Helyreállt, a sok folyadéktól már észrevehetően sokat javult, de kaptam rá gyógyszert és maximálisan helyreállt.
2022. júl. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!