Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Nincs egyenlőre újabb tervezett terhesség, van egy lassan 2 éves gyermekünk, megszakítással védekezünk, szóval nem lenne gond, ha becsúszna a baba, de odafigyelünk, amennyire lehet. Szóval.. szombaton (tegnap) kellett megjönnie, meg is jött péntek késő este. Szombati nap átlagos menstruációs nap volt, mai nap is úgy indult. Tegnap (szombat) délután voltak görcseim, de nem vészesek. Ma semmi. Viszont a mai nap, délután, brutálmód elkezdett ömleni belőlem a vér. Tamponcsere 1,5 óra után, úgy, hogy fullonvolt, és bizony át is áztam. Pici darabok jöttek a friss vérrel, néha alapból előfordul ilyen. Délután, estefelé beraktam egy giganagy szuper plus tamont, de kb max 2 óra után ismét éreztem hogy nagyon megindul. Wc-n, amikor kihúztam, egy jókora alvadt vérdarab jött ki veke, kb mint a kisujjam. Görcseim nincsenek, a nagyobb darab távozása óta megszűnt a folytonos erősebb vérzés is. Ilyen nem volt még, ezért kérdem itt és most. Ha változás nem következik be, holnap elmegyek nőgyógyászatra. Csak érdekelne, hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata, és végül kiderült-e mi okozta.

Olvastam olyanokat, hogy ilyenkor is érdemes tesztet csinálni, hogy kiderüljön, valóban terhesség volt-e, mert ilyenkor a hcg nem ürült még ki, és kimutatná.



2021. nov. 21. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom. De nekem eddig akárhányszor megjött úgy mindig alvadt vérdarabok folyton voltak. Gondolom a tampon miatt megalvadt még előtte és egyben jött ki.
2021. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a kémiai terhesség gyakori, de nem jár erősebb vérzéssel, mint egyébként. Egyszerűen vastagabb a nyálkahártya a szokásosnál, azért vérzel erősebben, az alvadt darabok normálisak, bár a kisujjnyi már nem, de ez lehet, a tampon miatt is.
2021. nov. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most én is ezzel szenvedek. Vérzés előtt voltam pont 2 nappal nőgyógyásznál, ahol 20 mm-es nyálkahártyát látott. Az ugye igen vastag, 2 centi. Szerintem nálad is ez lehet inkább, ne aggódj! 😊
2021. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A darab után amúgy már nem ömlött belőlem, ma délelőtt kijött mégegy, de kisebb, de azóta meg kb mintha meg se lenne. Alig alig. Köszönöm a válaszokat! :)
2021. nov. 22. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!