Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Elvesztettem...

Viktoria2002 kérdése:

Lehetek terhes? Elvesztettem a szüzességem, nem igazán vagyok tisztában a dolgokkal...részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Általában elsején szokott megjönni a menstruációm. Augusztus 31-én volt az első szekszuális kapcsolatom, és elsején meg is jött a menstruációm. Most viszont késik. Eléggé új nekem ez a téma, sajnos nem igazán vagyok felvilágosítva, szóval nemtudom. Van esélyem, hogy terhes legyek? Így konkrét adatok tudatában tudnátok nekem segíteni? Előre is köszönöm a válaszokat. Kétségbeesett gimis lány :(

2021. szept. 29. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A lényeget kifelejtetted! Védekeztetek, illetve azóta is volt szex?
2021. szept. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy mindenben megtudják találni az emberek a rosszindulatot. :(
2021. szept. 29. 00:58
 3/10 A kérdező kommentje:

3 kérdező. Először is köszönöm, hogy normálisan válaszoltál (jelenleg ez is sokat jelent, ahogy elnézem)

Nem, nem védekeztünk (tudom, ez sem a legokosabb döntés a részemről) illetve azóta nem volt szex.

2021. szept. 29. 00:59
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy terhes, de soha többet ne csináld minimum óvszer nélkül. A megszakítás sem védekezés.
2021. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! Sajnos tesztet nem volt lehetőségem venni, így maradt a kérdezés. Legközelebb okosabb leszek.
2021. szept. 29. 01:12
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"Általában elsején szokott megjönni a menstruációm. Augusztus 31-én volt az első szexuális kapcsolatom, és elsején meg is jött a menstruációm. Most viszont késik."


Ha 31-én volt részed behatolós szexben, és elsején megjött, akkor az első szexélményed után nem maradtál terhes. Ha azóta többször is volt védekezés nélküli aktusod, akkor igen, meg van rá az esély, hogy teherbe estél.

Ha nem terveztél még gyereket, és tartasz a nemi betegségektől (mert nem állandó a partnered) legalább használjatok óvszert.

De azt sem írtad, hogy mióta van meg a menzeszed. Még ha tűpontosan jön meg x napra, akkor is eltolódhat:

- felfázás, megfázás miatt

- stressztől

- hormon problémáktól

- pajzsmirigy probléma

- petefészek ciszta

- erős fizikai megterhelés

- drasztikus diéta

és végül igen, okozhatja terhesség is. DE ezt itt ennyi infóból nehéz megmondani.

2021. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

8. Válaszoló.

Először is köszönöm a választ és a "felvilágosítást""

Másodszor pedig: 19 éves vagyok,igaz, hogy 3 éve van kapcsolatom,de nem szeretnék gyereket.

Azóta nem volt szex, így a jelek szerint nem lehetek terhes, aminek igazán örülök, köszönöm, hogy ezt is leírtad.

4 éve menstruálok, 26 napra szokott megjönni, ez nagyrészt pontosan így van, minden hónapban, ezért kezdtem most aggódni.

2021. szept. 29. 01:28
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Hatásvadász troll kérdés. Persze. Szavazni szavazhat, de fogalma sincs hogy lesz a gyerek, és a gugli sosem dobott ki még csak hasonló tartalmakat sem.
2021. szept. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
3 éve vagytok együtt és nem vagy tisztában a dolgokkal. Nem bántásként, de hogy csinálhat valaki úgy valamit, hogy fogalma sincs róla, a neten meg minden információt megtalálsz 1 perc alatt, ez elég népszerű téma. A menstruáció csúszhat néha, ez sok mindentől függ, 8-as i leírta, de ha nem akartok gyereket, akkor miért nem védekeztek?
2021. szept. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Lehetsz terhes, de nagyon valószínűtlen. A menstruáció általában annak a jele, hogy nem vagy terhes.


Legközelebb mindenképp használjatok óvszert!

2021. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!