Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feledékenység, szétszórtság....

Lelkesnoname kérdése:

Feledékenység, szétszórtság. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Egy ideje nehezen foglalok össze véleményt a fejemben és ez nagyon zavaró... szétszórt vagyok és nehezen jegyzek meg dolgokat.

Például emberek nevét, családi állapotát, stb... sokszor elfelejtem, ha emlékeztetnek rá, akkor megvan, de magamtól nem jut eszembe és ez nagyon zavaró...

Nameg ha elolvasok egy jó könyvet, emlékszem rá, hogy mi történt benne, de csak nagy vonalakban és nem tudom részletesebben összefoglalni... ez is kiakaszt... :/

Nem tudom, hogy miért van ez és mit tehetnék ellene, ehhez kérnék valamilyen javaslatot, segítséget..

Vagy ez mással is így van?


2013. dec. 27. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Válaszolni a kérdésedre nem tudok ugyan, de most, hogy olvasom a tüneteidet, rám is mind jellemzőek, és eddig nem is tudatosultak bennem igazán. Ez csak néhány példa, de rengeteg dologgal vagyok így, például a filmekkel is ugyanez a helyzet mint a könyvekkel, de ha másodjára is megnézem, leesik hogy ott bizony ez is történt meg azis, de úgy érzem ha ezerszer megnézném sem tudnék minden kisebb dolgot magamtól felidézni. Ez is csak egy példa volt, most hirtelen nem jut eszembe, de rengeteg ilyen van még. Épp az előbb tettem fel egy kérdését, ha akarod olvasd el, én ezzel kűzdök igazán, de most hogy elolvastam a kérdésedet, rájöttem hogy ha orvoshoz mennék, ezt eszembe sem jutna elmondani neki. Itt a kérdésem, ha van kedved/időd olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..


És remélem hogy találunk megoldást erre a problémára

2013. dec. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is örülnék neki, mellesleg filmekkel nekemis ugyanilyen gondom van. :/
2014. jan. 16. 20:24
 3/4 trebor93 válasza:
Úgy látszik nem vagyok egyedül.Nálam is egyeznek ezek a tulajdonságok, én már tettem ellene.. Lehet csökkenteni ezeket a tüneteket úgy hogy jobban odafigyelsz, de nem tudod teljesen kitörülni ugyanis ez benne lehet a természetedben vagy a génekben is.
2014. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 trebor93 válasza:
Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt + ginko biloba
2015. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!