Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegek! Nektek...

Mentális betegek! Nektek melyik napszak a legkellemetlenebb?

Figyelt kérdés
Reggel - Dél - Este?

máj. 20. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Reggel
Dél
Este
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Reggel az ágy elhagyása,majd az öltözködés.
máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Én a reggelt és az estét mondanám, de az estére szavaztam inkább. Érdekes mód, a dél nekem realative a csúcspont.
máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
68%

Az összes


Nincs senkim, nem bírom tovább egyedül.

máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Reggel, de csak hétköznap, mikor fel kell korán kelni. Hétvégén nyugi van, sorizok reggeltől estig, ez nagyon könnyű.
máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Az amikor lélegzek.
máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Hétköznap a reggelek amikor kelnem kell és elmenni dolgozni 0 életkedvvel(pedig a munkatársaim jófejek) hétvégén meg a délutános pokoliak nem tudom miért. Az este az ami mindig jó
máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Este! Forgolódok az ágyban, jár az agyam, nem tudok nem agyalni dolgokon. Aztán a félelem, hogy ma sem fogok tudni aludni.
máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Az este.

A reggel sem kellemes, mert nagyon nehéz felkelni és elmenni dolgozni. Nap közben a munkára figyelek, ott kicsit jobb.

De este… jön a magány, a félelem a jövőtől, a kilátástalanság, céltalanság gondolata.

máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!