Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotrilt tényleg egy...

A rivotrilt tényleg egy agysejtolo gyógyszer?

Figyelt kérdés
7 éve szedem a gyógyszert de elkezdem csökkenteni magamtól a 0.5 ből szedek így most 2-1-2 az esti mondjuk lefelezem mert estére fölösleges szorongás oldó.ez egy ősrégi gyógyszer ami öli az agysejteket.szerintetek ? 33F

máj. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A rivotril egy szorongásoldó,nyugtató. Én inkább az antipszhiotikumokra mondanám hogy ölik az agysejteket. A rivotril nem antipszhio. 0.5mg meg szinte semmi. Szedtem de leraktam mert nekem semmit nem segített a szorongásba.
máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát meg szerintem a nyugtató a Rivo öli az agysejteket főleg 7 év szedés után.
máj. 19. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
7 év után brutál lesz a leszokás, de már rég el kellett volna kezdened. 3 hónap 0,5 szedés után 3 hét elvonási tünetem volt.
máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1, Nem nyugtato, nem antipszichotikum (anyam borogass), hanem antiepileptikum 20mg a max/nap, epilepsziasoknak adjak, nezzetek ra a neten vagy valahol, kerdezd az orvost vagy gyogyszereszt.


2, Nem agysejt olo, nem tudom ez az agysejt olo baromsag honnan jutott az eszedbe


3, Te mint hetkoznapi gyakoris velemenye gyogyszerrol meg az agyrol ... oke.


Egyebkent nem kell leszokni rola. Aki szedi mindegyik kijelenti, hogy nem fogja soha letenni. Aki nem akarja tovabb szedni az ilyeneket hall mint a kerdezo es ezert akarja letenni. Minek letenni? Leteszed oke, mar maga egy nyuglodes talan 1 even at (melo kozben hogy?), oke letetted, par nap mulva jonnek vissza a szorongasok amik mar 10 eve tortentek, kezdheted ujra. Ezt sosem ertettem.

máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!