Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián hogyan szokott...

Pszichiátrián hogyan szokott változni a bentlévők testtömege?

Figyelt kérdés

máj. 9. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kajától jellemzően nem híznak, bizonyos gyógyszerektől igen.
máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 barpi61@61 ***** válasza:
0%

Szerintem - szkeptikusként - van az evangéliumi Jézus történet, és van a történelem, a valódi Jézus története.


Hogy értsük: meg lehet kérdőjelezni Jézus történetiségét, az Apcsel-ben leírtak történetiségét.

És meg lehet kérdőjelezni a konkrétan leírtakat.


De nem lehet megkérdőjelezni azt a történelmi / vallási fordulatot, amit az akkori történések kiváltottak.

És ezeknek a feltámadáson túl az evangéliumok adtak hitelt.


Ilyen értelemben Én el kell fogadjam az evangéliumi hitelességet, hiszen másképpen hogyan tudta volna

egy abszolút jelentéktelen, majd üldözött zsidó szekta legyőzni a Római Birodalmat? Mert hát legyőzte!


Na mégegyszer fussak neki: bármit meg lehet kérdőjelezni, egyet nem:

Jézus apostolai néhány év - egyetlen évtized - alatt elhitették Jézus feltámadást az egész Földközi tenger vidék,

benne a Római Birodalommal.

Soha vallás ilyen vehemenciával, hitelességgel nem bírt. Pedig üldözték őket, megverték, bebörtönözték, kivégezték

őket. Azok voltak akik Jézus halála után halálfélelemben menekültek Sálemből.


Ok. Az evangéliumok írói összevisza írtak mindenfélét? Nem! Ők csak összefoglalták mindazt, amit Jézusról tudtak,

mármint a még élők, ill. a szájhagyományt.


Ha mindez kitaláció volna??? Miért vállalták az Apostolok a mártírhalált is? Vagy ez is csak kitaláció?

máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Amilyen a kaja, 8kg fogytam. Olyan szereket kaptam amikt hízlalnak
máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
#2 Kicsit eltevedtel... a jezus koncepcios peres kerdesre akartal valaszolni, mi? Mondjuk en sem tudom hogy keveredtem ide. Mehetunk is a pszichiatriara meghizni. 😎😅😅
máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogytam. Étvágytalan voltam.
máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!