Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » December elején vágdostam...

December elején vágdostam magam egy pengével a combomon és vagy 43 világosabb kis csík még mindig ott van. Teljesen egy síkban van a bőrömmel, és annyira nem látszik, de azért igen. Lehetséges, hogy csak le kell a bőrőmnek “ott is barnulnia”?

Figyelt kérdés
Tökre megbántam az egészet hogy ezt tettem magammal és el akarom tűntetni az egészet hogy utána nyoma se legyen hogy én ezt csináltam.. hogy tűntessem el?? Kérlek segítsetek

máj. 4. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Azok a hegek ott fognak maradni amúgy is,hogy oldanád meg hogy csak a hegek barnuljanak le?
máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagy látszódjon, az vagány😂
máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Függ a heg mélységétől és a bőröd típusától is (mennyire rugalmas, mennyire fehér stb stb), lehet, hogy néhány hónap vagy akár több év alatt el fognak tűnni, de az is lehet, hogy megmaradnak.

Nekem pont egy éve lett egy méretre icipici, de mélyebb vágás a combomon, pár hónapja még látszott határozottan, most viszont már alig találom meg. Pedig nekem nagyon fehér, érzékeny bőröm van, a lábfejemen pl vagy 5-6 évig megvolt egy csúnya cipőfeltörés nyoma. De az is eltűnt utána végül.

máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 nem volt mély, kicsit vérzett, annyira nem is fájt.. egy sima vágás volt. 5 hónapja megvan és kenegettem mindennel de nem vettem észre halványodást
máj. 4. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Jól írtad? 43 vágás?
máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy nézd a jó oldalát

Megtanultad hogy a tetteidnek következményei is vannak

máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 aha
máj. 4. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A probléma azzal van, hogy 43 vágás van a combodon. Ha csak 42 lenne nem látszana xd
máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sajnos megmaradtak, de változó van ami egyértelműen látszik, viszont van ami nagyon halvány, talán a tiedek elhalványulnak
máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!