Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ismét magabiztos...

Hogyan tudnék ismét magabiztosan vezetni?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy balesetem, nagyon gyorsan mentem és kanyarba kisodródtam beborultam a szántóföldre kocsi gtk. én kiszálltam , áramtalanítottam, tehát semmi bajom nem lett fizikailag. Másnap már dolgoztam és itt a bibi, sofőr vagyok. Nem merek azóta csak a megengedett alatt 10-el menni kanyarok elött fékezek meg folyton az van a fejembe, hogy felborulok megint. Nem merek erről senkinek beszélni mert félek elveszik a jogsim mert ez pszichés gond és páv2-t bevonnák szerintem. Viszont máshoz nincs papírom egy érettségi és hello , vagy ez vagy csöves lennék az van a fejbe és én nem szeretnék hajléktalan lenni, de az lesz mert nem bírja a fejem már , alig várom vége legyen a napnak mert félek most van 30 perc szünetem le kell mennem egy szerpentines úton és gyomoridegem van, ritkán kapom ezt a túrát , de nagyon parázok.

máj. 1. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg hogy azt a túrát nem tudod csinálni rossz emlékek miatt. Egyébként az időd nem sokkal rosszabb, csak azért mert kanyarok előtt óvatosabb vagy. Én jeges úton baleseteztem, jégen találkoztunk össze 15 éve már. Azóta is mindig kísért és túlzottan óvatos vagyok amikor jeges az út és ha egy mód van rá, akkor nem is vezetek
máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szikszai.B válasza:
41%
A magabiztos vezetésed miatt sodródtál ki. Egyáltalán nem baj, ha félsz egy kicsit, és óvatosabban vezetsz.
máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 11ben volt autobalesetem, utasként. 20-ban kezdtem el vezetni újra... Szerintem menj el pszichológushiz, és beszéld ki magadból, másképp nem fog menni. Illetve vezess sokat. Egy idő után csillapodni fog a félelem. Eleinte én is lasabban mentem, ma sem száguldozom, de már bátrabban nyomom a pedált. Amikor egy örült száguldó jön szembe még mindig összeszirul a gyomrom, de azért kitartok.

Érdemes elmenni rutinpályára, ott lehet gyakorolni is.

máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!