Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok állandóan fáradt?

Miért vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés

Október óta antidepresszánst, nyugtatót szedek. 2 évvel ezelőtt jelentkeztek nálam depresszióra utaló jelek anyuval elmentünk pszichiáterhez és felírt nekem gyógyszereket lett változtatva is mivel nem volt megfelelő erős öngyilkos gondolataim voltak vagy épp szédültem nagyon a nyugtatótól és egész nap aludtam január óta egy gyógyszert szedek jobban lettem volt kedvem sokmindenhez amihez azelőtt nem volt majd hétfőn voltunk ellenőrzésen dupla adag antidepresszánst kaptam és a nyugtatót elvette az orvos. Mégis rettentő fáradt vagyok az ágyból nem vagyok képes felkelni egész nap csak fekszek és nem tudok semmit se csinálni nemsokára megyek vérvételre az orvos szerint lehet a pajzsmirigyemmel van a gond esetleg más ötlet? Mi lehet a gond velem? Egy fiatal lány.

Előre is köszönöm a választ!



2023. jún. 21. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ilyen átmeneti.


Nem kell szorongani miatta, mert ha stresszelsz az agyad szorongásos zavarban mégjobban bevonzza. :(


Jobbulást kivánok

2023. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!