Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Bővebben lent.

Mi lehet velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Előzmények: 24 éves vagyok, nő. A párommal 3 hónapja élünk együtt, 3 hónapja dolgozunk együtt és egy hónapja költöztünk külön lakásba, eddig a szüleimnél voltunk. Kb másfél hónapja elég feszült lettem, hamar felbosszantottam magam dolgokon, többek között ezért kerestem albérletet, mert idegesítettek a szüleim, ez normális is lehet ennyi idősen. Viszont mióta külön lakunk, azt vettem észre, hogy nem jól alszok, folyton felébredek éjszaka és reggel korán ébredek. Először azt hittem, hogy az új ágy miatt van. Majd egy idő után azt vettem észre, hogy akármennyit dolgozok, nem fáradok el, sőt akor éreztem jól magam, ha dolgozhatok, ha jött a hétvége, szinte rosszul éreztem magam. Kb egy hete elég rossz lett az állapotom, egyre jobban zavar, hogy nem alszok rendesen, kb 3 napig mintha depressziós lettem volna elég rendesen, az a 3 nap hónapoknak tűnt, örökkévalóság, értelmetlen élet stb, majd 2 napja újra érzem a fáradtságot, de már olyan szinten, hogy nem tudok dolgozni, nem tudok gondolkodni, zavart vagyok. Az utóbbi egy hétben ráadásul fura gondolataim vannak, feszült vagyok, szívverések, remegés. Tegnap este beszedtem egy frontint, ismerem, mert voltam pánikbeteg, igaz keveset vettem be, de így se tudtam aludni, ma este megpróbálok többet bevenni. Ha a szüleimnél vagyok, kicsit megnyugodok, jobban érzem magam, az albérletben nincs még net, már arra is gondoltam, hogy függő vagyok és az elvonási tünetek:) Azelőtt elég sokat neteztem, napi 10-12 órát is. Bocsi, ha hosszú lett:)
2010. szept. 15. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szedjél ilyen sz@rokat, és menj el pszichológushoz. A gyógyszerektől csak rosszabb lesz, a lelki gondokat meg kell oldani, nem bekábulni. Ha magadtól nem tudod mi a gond, egy jó kis pszichoterápia rengeteget segíthet hidd el.
2010. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyfolytában analizálom magam, rengeteg dolog eszembe jutott már, ami feszélyez, többet között az egyik dolog az, hogy az előző párom elég csúnyán rakott ki, nagyon szerettem ott élni nála, a házat nagyon szerettem, és volt 4 macskám. Sajnos a macskákat nem tudtam elhozni. a mostani párommal 1 hónapja élünk albérletben, olyan üresnek érzem az életem, de leginkább csak abban a lakásban. Talán a különköltözéstől hasonló dolgot vártam, mint régen, de ahol most vagyunk, nincsenek meg azok a dolgok amik ott voltak, nagyon hiányoznak időnként, de nem tudok mit tenni. Itthon a szüleimnél is jobb, pedig a barátommal nagyon jól megvagyunk, tervezzük a házasságot, gyereket stb. Az előző barátom pont az ellenkezője volt, mégis a környezet hiányzik. Valahogy ezzel kéne megbarátkoznom. Amikor eljöttem a régi házból elég jól viseltem, mondhatni szőnyeg alá söpörtem az emlékeket, a macskáimra egyzserűen nem gondoltam, most pedig új lakásban borzasztóan hiányoznak :(((
2010. szept. 15. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Google > pszichokineziológia

2010. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!