Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ellene, hogy ne...

Mit tegyek ellene, hogy ne keljen használni az orrszprét?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült,hogy allargiás vagyok.Márciusban kezdődőtt az egész.A tüneteim előszőr a megfázáshoz lehetett hasonlítani ahogy jött a tavasz egyre erősebb lett a tünetek.Elkeztem a vénynélkűli gyógyszereket szedni és az orrszpréket.A gyógyszertől nem változott semmi,de viszont az orrszprétől megkönnyebbűltem és használni keztem rendszeresen és az-az érzésem ,hogy hozzászokot a szervezetem.Segítséget szeretnék kérni,mert magától eldugúl az orrom valószínű,hogy hozzászokot a szpréhez.Valami otthoni patika kellene,hogy ne kellene használnom.Előre is köszönöm a segítségeket.
2008. szept. 18. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
menj el természetgyógyászhoz!csak az antibiotikumokhoz tud hozzászokni a szervezet.az orrspray tüneti kezelés.
2008. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
és ne feledd,még nincs vége az allergia-szezonnak!a húgom is szenved még mindig.
2008. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos még én is szenvedek vele .kértem időpontot allergia vizsgálatra sajnos 3-4hónap múlva tudnak időpontot adni.Ezért kérek segítséget.Ahogy írtam valamilyen otthoni patika kellene segítségűl.Nagyon sok orrszprét használtam el és nem szeretnék többet használni.Ha valaki tud írja meg.Előre is köszönöm.
2008. szept. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!