Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap délután csináltattam...

Tegnap délután csináltattam nyelv piercinget de éjjel ki is vettem emrt nemtudtam elviselni! Mikor jön helyre?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy öblögetem phlogosol oldattal kamillateával,jegelem,tejterméket nem fogyasztok!

A lyuk körül eléggé megvan keményede,feszül egyébként nem érzek különösebb fájdalmat csak kellemetlen érzékeny.Ez természetes ugye?A nyelvem oldalán alul van egy nagyobb véraláfutás de gondolom ez sem újdonság mivel megszorították a csipesszel na meg át is szúrták szegényt!?:)

Ugye helyrejövök és ezek a tünetek "normálisak"?Írjatok minnél többen!Köszönöm a megértést!


2008. aug. 15. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem így is ugyanannyi ideig tart, hogy begyógyuljon, mintha benn hagytad volna. Főleg ha dohányzol, vagy fűszeres ételeket eszel.Remélem ezt nem jól tudom! :D A véraláfutásban nem vagyok biztos, hogy normális, nekem nem volt semmi ilyen gond.

Be volt dagadva, én kb 10 napig szenvedtem vele, de én dohányzok, joghurtot, meg fűszeres husikat ettem, már amikor tudtam. Nekem nem szólt senki, hogy ezek miatt lassabban gyógyul.

Az öblögetés egyébként jó ötlet.Folytasd, és figyeld közben, hogy elmúlik-e a véraláfutás, ha csúnyább lenne, inkább mutasd meg dokinak.

2008. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor is helyrejött volna ha nem veszed ki a piercinget, így most feleslegesen szenvedsz.
2008. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem dohányzom!köszi a választ!

a második hozzászólónak pedig üzenem hogy nem azért vettem ki mert fájt vagy valami ilyesmi csak egyszerűen nembírtam elvisleni hogy ott basztatja a számat mert nagyon hosszú szár volt benne...

2008. aug. 15. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is iszonyatosan szenvedtem vele, de tudod, hogyan van ez, a szépségért szenvedni kell. Ez volt bennem. :D

Viccen kívül azért raktak bele olyan hosszú szárút, mert bedagad a nyelved és nehogy belenőjön a húsodba. Nekem is kényelmetlen volt, amint tehettem kicseréltem rövidebbre.

Egyébként nekem most már az a rossz, ha nincs benne, mert akkor csikizi a nyelvem a szájpadlásomat. :D

Persze ez azért függ az ember fájdalomtűrő képességétől, és az akaraterőtől is.

Elárulom az én fejemben is megfordult néha, hogy kiveszem.

Légy türelemmel, meg fog gyúgyulni, és olyan lesz mint újkorában.

2008. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ nagyon aranyos vagy:)

Hát bennem is megvolt ez hogy akkoris kibírom és kicserélem de mikor már hajnal 3kor sem tudtam elaludni és csak forgolódtam mert mindehol útban volt a számban és folyton olyan érzésem volt h lekell nyelnem...nem bírtam tovább...kimentem a fürdőbe és kihúztam...nem volt kellemes vérzett is eléggé de rákellett jönnöm hogy ezt sajna nem nekem találták ki...Dehát mindegy legalább tanulok belőle!

és mégegyszer köszi!

2008. aug. 15. 12:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Még az akérédésem lenne feléek h akkor az nem gáz h a lyuk körül tök megvan feszülve,keményedve a nyelvem???Ez ugye eémúlik????:) írjatok mert parázok!!köszi előre is!
2008. aug. 15. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
2.válaszoló vagyok. 2 éve van nyelvpiercingem... Én az 5.napon akartam ki venni, mert majd éhen haltam. Na mind1
2008. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mostmár mindegy...Én megkönnyebbültem tőle!különbözőek vagyunk...
2008. aug. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!