Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 8 napja hányinger, hányás,...

8 napja hányinger, hányás, hasmenés, szédülés, ájulásérzet kerülget, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

(22/nő) Vércukrom, vérnyomásom teljesen rendben, volt több vizsgálatom már (EKG, vérkép -nutritiv allergének, gyulladásos értékek, ásványok stb.., Ultrahang, gastro-orvos, nőgyógyászat), de sajnos semmi olyat nem találtak, ami kiválthatta ezt, de sajnos 8 nap alatt semmit sem javult a helyzetem, már ott tartok h Nutridrinket iszok az a kicsi kaja mellé, amit a szervezetem befogad.

Terhesség kizárt. Össz vissz egy 45 mm-es ciszta van a jobb petefészkemen (ami 1 hónap alatt nőtt meg ekkorára). De azt mondják, az nem okoz ilyen tüneteket. Már lassan ott tartok, hogy minden pénzem odaadnám, hogy elmúljon ez... 49 kilóra lefogytam, és nagyon szeretném, ha vége lenne !!!! Légyszíves segítsetek, ha van bármi ötletek, akár csak arra hogyan csillapíthatnám a tüneteimet! Vitaminokat szedem, szedtem korábban is.


2010. dec. 4. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyomorbaj nem lehet?
2010. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden lehet.Rotavírus fertőzés,valami belsőfül nyavalya és még ezer más.Próbálj fagyit enni fagyival.
2010. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A gyomromnál max a reflux jött szóba, de nem hinném hogy az okozza, mindenestre kaptam rá tablettát, Nolplasa-t. Pár napja szedem, de semmi változás. :s


Fagyi? Az mi ellen jó? o.o (úgy tanácsolták most kerüljem a tejtermékeket...)


Mindenestre köszi a válaszokat!

2010. dec. 4. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt tanácsolták akkor candidád van,valószínűleg.
2010. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az szerintem a nőgyógyászati vizsgálaton csak csak kiderült volna. :(

Tartok tőle, hogy mivel sokat idegeskedem ezeken, főként azon, hogy nem tudom mi a bajom, lehet hogy csak pánikbeteg vagyok. de ha meg nem, az nagy szívás lenne.

2010. dec. 5. 11:09
 6/6 anonim válasza:
sajnálom hogy igy vagy de én már 2.hete szenved ettöl és nincs javulás orvok ma már semit nem érnek mivel él mentem irt gyogyszereket de semit nem értek ez után él mentem a sürgöségire hogy legalább infoziot kapjak hogy ne száradjak ki de beutalo nélkül meg sem néztek szo szerint azt mondta az ápolo nö hogy megis halhat az ember még ellátást kap kérdezem én ezután mit csináljak?
2013. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!