Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mennyire normális probiotik...

Ez mennyire normális probiotikum szedés közben?

Figyelt kérdés

Fogászati problémáim miatt 2 hónap alatt 2 antibiotikumot is szedtem, illetve ez idő alatt körülbelül 100 Algopyrin és Cataflam-t összesen, valószínűleg ez tönkretette a bélrendszeremet.


Kiütéses vagyok mindenhol, állandóan fel vagyok puffadva, hasmenésem van.


Egy olyan készítményt vettem, amiben van pre-, pro-, postbiotikum, valamint élőflóra, hogy rendbetegyem a bélrendszeremet, azonban 3 napja szedem, és rosszabb lett, bár a hasmenés enyhült, de jobban puffadok és nagyon mocorog a gyomrom egész nap.


Ez mennyire normális? Lehet inkább Normaflore-t lenne érdemes megpróbálni? (az van még itthon, 20 db-os)


Köszönöm.


ápr. 26. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az inulin okozhatja a puffadást. Én a Normafloreban jobban bízom.
ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Algopyrin amugy a feherversejt-szamot is iszonyuan lecsokkenti, igaz, hamar visszaugrik. De ha most vert vennenek, szerintem latszana. Szemely szerint annak a tuneteit nem ismerem.

Bocsanat, a kerdesre nem valaszoltam. Patikusok imadnak segiteni, kerdezhetned a gyogyszereszt. En nem mernem tovabb szedni, mast kernek.

ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Vettem be tegnap este már Normaflore-t, illetve most reggel, és mintha már jobb is lenne. A másik készítményt szerintem hanyagolom.

ápr. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!