Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen csípések, vagy kiütések...

Milyen csípések, vagy kiütések lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

A napokban a vállamon és a fenekemen megjelentek kiütésszerű pontok, amik viszketnek. Olyanok, mint a szúnyogcsípések, de nem annyira és nem úgy viszket és szúnyog sincs. Ráadásul a fenekemet maximum csak éjjel csíphetné meg, mert akkor vagyok meztelen, de akkor miért nem mindenhol, miért koncentráltan. Két területen van, mindenhol 5-6, közlel egymáshoz. Gondoltam hogy összeszedhettem valamilyen szállodában ágyi poloskát, de alaposan átnéztem az ágyat, nincs benne és a páromon sincsenek ilyen csípések. Talán pók lehet még, de nem láttam azt sem a hálószobában. Különben is adunk a higiéniára, rendszeresen zuhanyzok, mossuk az ágyneműt, stb.

Van esetleg valakinek ötlete még?



ápr. 24. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsőre pókra gyanakodnék, esetleg bolhára, ágyipoloskára. Utóbbiak még észrevehetetlenebbek, mint a pók.
ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!