Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó tanács?

Fogszabályzó tanács?

Figyelt kérdés
Most fogják feltenni a fogszabályzómat, és hallottam az első 1-2 nap vészes, és nem igazán tudsz enni száraz ételt. Iskolába miket vihetnék magammal? Amit nem kell melegítgetni, és nem fáj ha eszem? Dobozos tejberizs jó? Sajnos nem tudok egész nap éhen lenni a suliban,mert egész sokáig vagyok bent,4-5 körül érek haza, azt nem bírom ki kaja nélkül, mert szédülnék,meg nem tudnék koncentrálni:D

2014. szept. 13. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vmi olyat vigyél amit nem kell rágni. Meg fájdalomcsillapítót. Nekem 22 évesen tették fel, de másnap sírva hívtam a fogorvost, hogy vegye le, nem érdekel hogy kifizettünk érte egy rakat pénzt. A szám tele lett sebbel és kráterekkel, annyira feltört. Nem vette le szerencsére. Az első hónap után már olyan volt, mintha ott se lenne.
2014. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem olyan vészes, de az első egy hét mindenképpen fura lesz. Nagyon érzékenyek lesznek a fogaid, és meg kell szokni hogy ott van valami a szádba, de tényleg nem annyira vészes :D

Pogácsát, kiflit, egyéb péksüteményeket simán tudsz csipkedni azt még rágni se nagyon kell, de a tejberizs is jó igen.. Ha van ilyen kicsi "hűtőtáskád" akkor vihetsz joghurtot, pudingot, krémtúrót stb..

2014. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!