Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő a fogszabályzó...

Mennyi idő a fogszabályzó felrakása?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy elmegyek a fogorvoshoz, leveszi a mintát meg minden, és az mennyi idő mire végre rám kerül?

Bocsi, ha hülyén fogalmaztam, remélem érthető azért.


2010. jan. 7. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a foglenyomat, akkor az 1-2-3 nap, attól függ, hogy a fogorvos mennyire lusta... Leveszi a mintát, berakja a szárítóba, és majd "3 nap múlva szárad csak ki"... Na szóval ha az megvan, akkor olyan 3-4 óra kell, mire az összeset felragasztja... Velem gyorsan végzett, elegendő volt 2 óra is, de nálam pár fogat kihagyott, meg aztán nem is volt más a rendelőben.
2010. jan. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy csütörtökön mentem el, vasárnap már megkaptam a fogszabályozót.

Persze ez magán doki, SZTK-ban előtte voltam és ott januárban kértünk időpontot és május végére kaptam. Elmentünk májusban akkor csináltak két röntgent meg adtak egy csekket, hogy fizessük be és majd szeptemberben a mintavételkor vigyük vissza. Hát nem vittük, elmentünk magándokihoz. A mintavétel után gondolom még 1-3 hónap lett volna, mire megcsinálják a kezelési tervet és felragasztják a fogszabit.

Szóval magándokinál akár pár nap alatt is megkaphatod, persze csak akkor, ha nem kell tömni, húzni, stb., SZTK-ban meg lehet akár egy év is.

2010. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!