Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval lehet focizni?

Fogszabályzóval lehet focizni?

Figyelt kérdés
nem csak néha-néhai focira gondolok, hanem leigazoltatnak egyesülethez, de ősztől lesz állandó fogszabályzóm. nem lesz baj?
2012. aug. 2. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
nem fog akadályozni a focizásban, viszont lehet hogy nem leszel olyan menő fogszabályzósan a csapattársaid meg a csajok körében.
2012. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi köze a focinak a szádhoz??!! nem a száddal rúgod a labdát..semmi köze nincs hozzá ezért a válasz hogy lehet..xdxd
2012. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint úgy gondoltam, hogy ha esetleg képen találnak, akkor mi lesz, de így is jó:) amúgy 1.válaszolónak üzenem, hogy LÁNY vagyok, és a fogszabályzó sem ciki :DD
2012. aug. 3. 11:14
 4/7 anonim válasza:

a fogszabályzó kilazítja a fogaidat, tehát jobb ha elkerülöd az arcodat célbavevő labdákat, mert szerencsésebb esetben csak a bracker-ek esnek le ami csak pénzbe kerül, de nagyobb ütéstől ki is fordulhat.

Egyik barátomat is eltalálták, neki nem esett ki foga, bracket sem jött le, viszont eléggé beleállt a szájába és vérzett.


A lényeg, hogy ne találjanak el.

2012. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na valami ilyesmi válaszokra gondoltam, köszi, akkor majd vigyázok!
2012. aug. 14. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lovagolok, kérdeztem a dokit, mikor felrakta, hogy nem lesz-e baja, ha leesek a lóról (ha szerencsétlenül esnék), azt felelte, hogy kick-boxszer páciense is volt, annyit javasolt, hogy a fémet válassza, ne a műanyagot és a porcelánt, mert az eltörhet, de egyébként nem lesz vele gond. A dokit mindenképp kérdezd meg és azért kerüld el az arcod felé repülő labdát, ha tudod :)
2012. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi:))
2012. aug. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!