Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog műtét után,...

Bölcsesség fog műtét után, megnyílt a varratom az arcüregemnél szerintetek mit tudok most csinálni vele, ha zárva van minden ügyelet?

Figyelt kérdés

máj. 18. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Sürgősségi biztos van!
máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sebészetit hívtam de semmi
máj. 18. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ez valami kisebb kórház?
máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szegeden keresgélek, de eddig minden zárva vagy nem veszik fel
máj. 18. 19:54
 5/14 Duke81 ***** válasza:
31%

Semmit, nincs segitség, ez magyarország. Jó reggelt!

Húzd ki keddig, ha komoly gond adódna majd elvisz a fekete kocsi, ennyit lehet itt tenni.

máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg csak holnap reggel tudok leghamarabb menni dokihoz
máj. 18. 20:08
 7/14 Duke81 ***** válasza:
100%
Nem rosszbóp írtam de sajnos tényleg ez a helyzet. Tapasztalat. Nekem vesegörcsöm volt, 12 órát kellett vopna várnom a sürgösségin az uzsokiban és rengeteg ilyen eset van. Nem segítenek ha bajod van nax ha már eszméletlen vagy.
máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, "nem sürgős eset" ezért azt mondták pihenjek és várjam meg a holnapot. Most megyek ezzel a gonddal harmadjára.
máj. 18. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
+3630/206-9532 Dentha fogászat. Ez magánklinika és nem fognak fogadni itt sem ilyenkor, de esetleg egy próbát megér, ha felveszik a telefont kérhetsz tanácsot, hogy mit tegyél.
máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
máj. 18. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!