Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hová mehet felnőtt(!) autista...

Hová mehet felnőtt(!) autista fogorvoshoz Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Autizmussal és ADHD-val élek (ép értelmű), de rettenetesen félek a fogorvostól,attól sírva fakadok,ha csak gondolok rá.Sajnos több szuvas fogam van,már nem igazán húzhatom tovább.

Budapesten hol van olyan fogorvos,aki tényleg türelmes és megérti,hogy félek és nem vagyok olyan,mint egy átlag felnőtt ember?!



máj. 3. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
President fogászat, Lovonyák Adrián. Minden félelmem elszáll tőle. Kedvee, türelmes, minden elmagyaráz
máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok autista, de én is rettegek. Már az is segít, ha megmondom a fogorvosnak, hogy félek. Egy komolyabb beavatkozás előtt nekem a doki javasolta, hogy vegyek be egy Xanaxot (amúgy nem szedek, így tökéletesen hatott).
máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!